Karta graficzna która lepsza?

Witam,

posiadam płytę główną GA-M61SME-S2 z zintegrowaną kartą graficzną NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405. Chciałbym zapytać, która z kart jest lepsza, czy NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405, czy może ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO :?:

Lepsza do czego? Obie nadają się tylko do prostych prac.

Chciałbym się tylko dowiedzieć która z nich jest lepsza, czy używać zintegrowanej czy może ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO :slight_smile:

Tutaj masz chyba gotową odpowiedź na twoje pytanie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2629581.html

Nic dodać nic ująć.

Dzięki :-), mam jeszcze takie pytanie chciałbym sprawdzić jak działa karta graficzna zintegrowana no i jeśli by się okazało że ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO jest lepsza to czy musiałbym odinstalować sterowniki z zintegrowanej karty?

Tak, przy zmianie kart graficznej NVIDIA na ATI bądź odwrotnie zalecana jest deinstalacja sterowników.

Więc jak by to miało przebiegać? Na chwile obecną mam kartę ATI do której zainstalowałem sterowniki, i teraz jak bym chciał przełączyć się na tą zintegrowaną to muszę odinstalować sterowniki z karty ATI i zainstalować do karty zintegrowanej?