Karta graficzna która lepsza?

(sebaele) #1

Witam,

posiadam płytę główną GA-M61SME-S2 z zintegrowaną kartą graficzną NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405. Chciałbym zapytać, która z kart jest lepsza, czy NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405, czy może ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO :?:

(rgabrysiak) #2

Lepsza do czego? Obie nadają się tylko do prostych prac.

(sebaele) #3

Chciałbym się tylko dowiedzieć która z nich jest lepsza, czy używać zintegrowanej czy może ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO :slight_smile:

(rgabrysiak) #4

Tutaj masz chyba gotową odpowiedź na twoje pytanie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2629581.html

Nic dodać nic ująć.

(sebaele) #5

Dzięki :-), mam jeszcze takie pytanie chciałbym sprawdzić jak działa karta graficzna zintegrowana no i jeśli by się okazało że ATI Radeon X300 128M DDR V/D/VO jest lepsza to czy musiałbym odinstalować sterowniki z zintegrowanej karty?

(rgabrysiak) #6

Tak, przy zmianie kart graficznej NVIDIA na ATI bądź odwrotnie zalecana jest deinstalacja sterowników.

(sebaele) #7

Więc jak by to miało przebiegać? Na chwile obecną mam kartę ATI do której zainstalowałem sterowniki, i teraz jak bym chciał przełączyć się na tą zintegrowaną to muszę odinstalować sterowniki z karty ATI i zainstalować do karty zintegrowanej?