Karta graficzna, możliwie jak najtańsza

Polećcie jakąś dobrą kartę graficzną, piszę w imieniu kuzyna, obecnie ma straszliwie słabą GeForce MX 440 64mb…

Ile może wydać piniędzy na karte, podaj reszte kompa, jaki ma zasilacz ? Karta pod pcie czy agp ?

geforce 8800 ultra :stuck_out_tongue:

!!

A jak przed sekundą się go pytałem to powiedział, że może być do 600 zł, ale i tak im tańsza, tym lepsza o_O…

Byłem wcześniej u niego i widziałem w Evereście to:

Intel pentium 4, 2666 mhz, 512 ram, nie pamiętam firmy, płyta główna - nie pamiętam, zasilacz tym bardziej…A komp kupiony został jakieś 3 lata temu, w dodatku nie był pierwszej klasy, więc pewnie karta pod pci e…

karta

jest pod AGP a nie PCI E. Jak płyta nie ma PCI E lub nawet PCI to nie ma co szukać kart

@EDIT

na agp jestem zacofany w kartach, ale zajrzałem na allegro i jak chce dobrą kartę w niskiej cenie to GeForce 7300GT Mam tą samą kartę tyle że na PCI E nowe gry śmigają na mid detalach

za pewne jest na agp

nie wiesz zasilacza, to lepiej się dowiedz zanim spali mu kompa, jeśłi to no name

a karta 7300gt, więcej się nie opłaca ładować kasy, a jak koniecznie chce stracić tyle kasy na agp to radek x1950

Palit/Galaxy 7600GS 256 DDR3 na AGP jak ma GF MX, 512MB Ramu dokupić, i Amacrox AX450, lub sprawdzić co go zasila.

Dzięki za uświadomienie i odpowiedzi.Jutro wpadnę z dokładnymi danymi bo nie chcę kłamać.

ta karta ma zbliżone osiągi do 7300 GT 512 DDR II a jest droższa

7300GT z DDR3 jest gorsza od 7600GS a Galaxy czy Palit ma jeszcze podniesione zegary.

7600gs na ddr3 jest wydajniejsza od 7300GT na DDR2, nawet od 7300gt na ddr3

karty z pamięciami DDR2 omijać szerokim łukiem

Nie mówię tu o oryginalnych 7300 GT ale o karcie firmy Gigabyte.

A czym wyróżnia się karta Gigabyte? Ja jakoś nie widzę w specyfikacjach tych kart niczego co dodaje wydajności.

a co tu ma firma do gadania? 7300gt jest słabszy od 7600gs na ddr3 (tym bardziej 7300 na ddr2),

do P4? bez sensu…

wyżej niż 6600GT nie opłaca się kupować bo proc będzie spowalniał…