Karta graficzna na PCI

(pysiu) #1

Jak sądzicie warto to kupic http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=52607541 TNT2 32MB PCI SPARCLE SP5300 mam tylko pci gniazda :frowning: może ktoś miał doczynienia z ta kartą :slight_smile:

(Lukasz) #2

Moim zdanie,się nie opłaca.

(lazikar) #3

Może by tak pisać dlaczego???

(Lukasz) #4

Bo 32MB karta graficzna,się nie opłaca.Nie będe chodziły na tej karcie graficznej nowsze gry,bo one potrzebują 64MB karty graficznej(i to i tak jest minimum) Proponuję kupic coś lepszego :lol:

(Daro U) #5

Spamer tyle, że na PCI nie bardzo znajdziesz coś lepszego, a gdyby pysiu kupował kartę pod kątem gier to przypuszczam, że wymienił by więcej części niż tylko kartę garficzną

(Qbek50) #6

pysiu nie wiem czy Ci pomogę ale miałem Rive TNT2 M64 na AGP i wsumie musze powiedziec że dla mnie była wystarczająca do podstawowych rzeczy. Chodziła kolo 4 lat po czym ją wymieniłem na lepszą. Jak bedziesz ją używał do zwykłych programów typu Office itp to powinna starczyć. Ogólnie to bym ją brał :smiley:

(Krzysieknd2) #7

Opłaca sie :wink:

kiedys ja mial kumpel

(DANIEL Molenda) #8

Moje zdanie jest takie: jeli masz tyzko zlacza PCI to nie szukaj grafy na AGP, poniewaz i tak jej nsadzisz na port pci. szkoda tylko twojej kasy. najlepiej bedzie jak znajdziesz sobie jakas wydajna karte an port PCi (np. Voodoo II lub Voodoo III). Mniej wydasz kasy a na wydajnosci i tak zyskasz.

(Neone1) #9

tnt2 M64 to karta 64 bitowa okrojona. polecam cos na 128 bit , roznica bedzie znacznie zauwazalna w ilosci fps. np tnt2(pełne) . ale nie vante i m64 !!

(Zolciak) #10

Spamer a może powinni tam wstawić 512MB albo jeszcze więcej. Przecie to grafa na PCI ten kto ją kupuje to raczej nie do Dooma III ani wogóle jakich kolwiek gier chyba że starych. Po za tym widać, że łatwo się nabierasz na promocje typu grafa ma 256MB tyle że to FX 5200 :?

(pysiu) #11

ta karta co linka podałem jest tylko na slot PCI :slight_smile:

nie szukam karty do gier ale musze coś dołóżyc bo mam zintegrowana 8 megową :slight_smile:

(Yole) #12

ale za ile miałbys ja kupic?

bo mam wrazenie ze nie podaes ceny

(boczi) #13

(Yole) #14

powiem tak : nie przegladałem linka ,ale 79 bym na pewno nie dał za karte na pci . na twoim miejscu nie ładował niepotrzebnie kasy w starego kompa tylko uzbierał ok 600 pln i kupił sobie juz płyte z integrowana grafa , 128 ramu ,prockiem(mam na mysli semprona) i jakims tam radioatorem

223,13 PLN plyta Asrock K8UPGRADE

299,12 PLN AMD Sempron 2600, socket 754, BOX

60,21 PLN 128 MB DDRAM PC333 FSB60

ale oczywiscie wybor nalezy do Ciebie

moja podpowiedz brzmi tak : nie kupuj

(Golden Finger) #15

600 zł, a 79 to znaczna różnica.

Karta grafiki PCI z pamięcia 32 MB jest przystępną ceną.

w 2002 roku kupowłem do kompów biurowych karty grafiki na PCI po 120 zł z 8 MB pamięci, sciągane były z Czech :stuck_out_tongue:

Tak więc może i warto kupić.

Pozdrawiam :okulary:

(Yole) #16

pytanie jest oczywiste czy musisz w tej chwili " modernizowac " kompa?

(Canaletto) #17

Karta do podstawowych prac jest przyzwoita. Polecałbym ci :smiley:

(fiesta) #18

(Qbek50) #19

jak pysiu nie szuka karty do gier to brałbym Rive niż tego Radeona co linka dał CANALETTO

(pysiu) #20

Karta kusząca ale cena duża :(:frowning: