Karta GRAFICZNA nowa

Przebija go?Raczej miażdzy wydajnośćią :D.Jakbyś podkręcił troche procka nie było by tak źle nie warto pakować kasy w ten sprzęt :wink:

Złączono Posta : 27.07.2007 (Pią) 12:58

Graffix ma racje nie mnoży się go razy dwa ma 1,89ghz jeden rdzeń a pentiuma zabija wydajnością.Core 2 duo to bardzo dobra architektura świetne wykonanie procesora.czekam kiedy wyjdzie Amd Phenom :smiley: nieźle się zapowiada :smiley:

No już o tym poczytałem, sorki za pomyłkę.

To jakby były dwa procki a nie sumuje się taktowania.

:frowning: Noi tu właśnie przypał ;/ Bo AGP nie mam 8x, ale 4x, przestarzałe troche, ale czy pod to mogę coś znaleźć dobrego ??

prosze o pomoc

poczytaj sobie, potem zajrzyj do manuala płyty głównej i jak już będziesz wiedział z jakimi kartami agp (w aspekcie napięcia zasilania slotu)jest kompatybilna twoja płyta, to napisz.

AGP to AGP możesz spokojnie kupować karty na AGP X8 nawet jeżeli masz AGP X4 i będzie działać (z ~4% obniżką wydajności), OBOWIĄZKOWO przed wsadzeniem karty wsadź nowy zasilacz (polecam wymienionego wyżej fortona), kartę najlepiej max 6800 (też wymieniona została powyżej), niezastosowanie się do tych wskazówek może spowodować spaleniem kompa a w najlepszym przypadku brakiem wskoku wydajności.

Pozdrawiam