Karta graficzna - po prostu nie dziala :|

(Gr4cek) #1

clipboard019mi.th.jpg

takie cos mi sie dzieje.. tzn karte graficzna mam zainstalowane i wszystkie stery, ale jak biore wlaciwosci ekranu to widac co sie dzieje... karta jakby nie jest przypisana do monitora i sie nie odpala :expressionless: moge odinstalowywac i instalowac karte i sterowniki do woli, ale i tak nie bedzie nazwy karty we wlasciwosciach ekranu :expressionless:

jak 'przypisac' karte do ekranu lub jak zresetowac te ustawienia? prosze o fast reply..

(PaPuX) #2

Ewidentny b艂膮d sterownik贸w a raczej twojego systemu.Bo wida膰 偶e karta dzia艂a wporz膮dku po prostu prawdopodobnie tw贸j rejestr jest troche przewalony do g贸ry nogami i sterownik nie jest poprawnie przypisywany do karty chociasz dzia艂a poprawnie.

Jestem pewnien 偶e reinstal systemu pomo偶e ale mo偶e znajdzie sie kto艣 modrzejszy znaj膮cy prostrze rozwi膮zanie

(Josef Mistrzu) #3

u mnie to zale偶a艂o od sterownik贸w w niekt贸rych to by艂o a w niekt贸rych nie. Mo偶e zainstaluj inne.

(Gr4cek) #4

eee to na pewno nie bo caly czas uzywalem tych samych sterownikow.. a wczesniej dzialalo :] nic nie pomagalo to se kompa przeformatowalem i jest okej :]

(JNJN) #5

Bo problemem tu nie by艂a karta grafiki lecz brak zainstalowanego w systemie monitora.