Karta graficzna - po prostu nie dziala :|

clipboard019mi.th.jpg

takie cos mi sie dzieje… tzn karte graficzna mam zainstalowane i wszystkie stery, ale jak biore wlaciwosci ekranu to widac co sie dzieje… karta jakby nie jest przypisana do monitora i sie nie odpala :expressionless: moge odinstalowywac i instalowac karte i sterowniki do woli, ale i tak nie bedzie nazwy karty we wlasciwosciach ekranu :expressionless:

jak ‘przypisac’ karte do ekranu lub jak zresetowac te ustawienia? prosze o fast reply…

Ewidentny błąd sterowników a raczej twojego systemu.Bo widać że karta działa wporządku po prostu prawdopodobnie twój rejestr jest troche przewalony do góry nogami i sterownik nie jest poprawnie przypisywany do karty chociasz działa poprawnie.

Jestem pewnien że reinstal systemu pomoże ale może znajdzie sie ktoś modrzejszy znający prostrze rozwiązanie

u mnie to zależało od sterowników w niektórych to było a w niektórych nie. Może zainstaluj inne.

eee to na pewno nie bo caly czas uzywalem tych samych sterownikow… a wczesniej dzialalo :] nic nie pomagalo to se kompa przeformatowalem i jest okej :]

Bo problemem tu nie była karta grafiki lecz brak zainstalowanego w systemie monitora.