Karta graficzna - przegrzewanie

Witam,

Mam w laptopie kartę graficzną GeForce 320M 1GB, która mi się ciągle przegrzewa, w stanie odpalonego tylko systemu windows 7 i firefoxa temperatura dochodzi do 90C.

Laptop był przeczyszczony i zostały wymienione wszystkie pasty na radiatorach mimo to karta się przegrzewa tak jak dawniej.

Podstawka chłodząca jest i niewiele wnosi do temperatury.

Dodam jeszcze, że procek temperatura procesora waha się w przedziale 35C-50C w w/w czynnościach.

Próbowałem już wszystkiego i nic nie pomaga (chyba pomoże jedynie wymiana laptopa :P).

Przegrzewanie może być spowodowane zainstalowaniem najnowszych sterowników do karty graficznej?

Co mam zrobić?!

Jeżeli uważasz że to wina nowych sterowników to zainstaluj stare, jeżeli pomoże to migiem napisz maila do nvidii. Jesteś pewien że pasty wymieniał ktoś (poważny?) bo w serwisach potrafią powiedzieć (laptop po kilku miesiącach i on pasty chce wymieniać? hahaha) i taka ich robota…

Sam czyściłem i wymieniałem pasty, więc mam pewność. A co do pasty to może być też tak że po prostu jest ona do dupy i będę musiał kupić lepszą.

za 15zł można kupić porządną paste np. mx-2 z tego co pamietam jest świetna :slight_smile: