Karta graficzna readon 9200

witam mam pytanie czy ktos moze mi pomoc podkrecic karte graficzna readon 9200 tak zeby jej nie spalic i zeby byla chociaz troszke lepsza jakosc np.w grach jesli tak to prosze napisac na gg lub napisac na forum co mam po kolei robic pozdrawiam cale forum i tych co mi pomoga dzieki :mrgreen:

Najpierw to napisz jaką masz resztę sprzętu, w szczególności zasilacz (napisz dokładnie jaka marka i model ) Jak nie chcesz czegoś zjarać.

zasilacz mam nowy bo tamten co mialem to mi poszedl i wymienilli mi w serwisie standartowy za 70 zl nie wiem jaki to jest ale z tylu mi pisze 350 watt a kompa mam AMB athlon 1900+ 1.47 Ghz,512 MB RAM

To z takim zasilaczem nie radzę nic podkręcać, chyba że chcesz coś zjarać.

HMMMMMMM

OK DZIEKI ZA RADE

tywcio

Ja proponuję ściągnąć program Riva Tuner i podkręcać pamięć co 10 Mhz a rdzeń co 5 Mhz i testować jakimś smarkiem …

Więcej wystarczy poszukać …

znalazłem ciekawy TEMAT zajrzyj …

KURDE PODKRECILBYM SOBIE ALE SKORO MAM 350 WATT ZASILACZ TO CHYBA NIE WARTO CO??

tywcio po pierwsze to NIE KRZYCZ poza tym to bał bym się podkręcać GF 8800GT na zasilaczu 350w ale radeona 9200. Ja na No-Name zasilaczu 200W podkręciłem Semprona 1,6 na 1,9 Ghz I nieco GeForce 4 …

Jeżeli do tej pory zasilacz nie wybuchł to nic się nie powinno stać …

Jednakże nie biorę żadnej odpowiedzialności co chcesz to zrobisz :wink:

Nie masz aż tak prądożernego komputera,zasilacz powinien dać radę,możesz podać jego nazwę?