Karta graficzna readon 9200

(Tywcio81) #1

witam mam pytanie czy ktos moze mi pomoc podkrecic karte graficzna readon 9200 tak zeby jej nie spalic i zeby byla chociaz troszke lepsza jakosc np.w grach jesli tak to prosze napisac na gg lub napisac na forum co mam po kolei robic pozdrawiam cale forum i tych co mi pomoga dzieki :mrgreen:

(Krzysieek88) #2

Najpierw to napisz jaką masz resztę sprzętu, w szczególności zasilacz (napisz dokładnie jaka marka i model ) Jak nie chcesz czegoś zjarać.

(Tywcio81) #3

zasilacz mam nowy bo tamten co mialem to mi poszedl i wymienilli mi w serwisie standartowy za 70 zl nie wiem jaki to jest ale z tylu mi pisze 350 watt a kompa mam AMB athlon 1900+ 1.47 Ghz,512 MB RAM

(Krzysieek88) #4

To z takim zasilaczem nie radzę nic podkręcać, chyba że chcesz coś zjarać.

(Tywcio81) #5

HMMMMMMM

OK DZIEKI ZA RADE

(Chrucik) #6

tywcio

Ja proponuję ściągnąć program Riva Tuner i podkręcać pamięć co 10 Mhz a rdzeń co 5 Mhz i testować jakimś smarkiem ...

Więcej wystarczy poszukać ...

znalazłem ciekawy TEMAT zajrzyj ...

(Tywcio81) #7

KURDE PODKRECILBYM SOBIE ALE SKORO MAM 350 WATT ZASILACZ TO CHYBA NIE WARTO CO??

(Chrucik) #8

tywcio po pierwsze to NIE KRZYCZ poza tym to bał bym się podkręcać GF 8800GT na zasilaczu 350w ale radeona 9200. Ja na No-Name zasilaczu 200W podkręciłem Semprona 1,6 na 1,9 Ghz I nieco GeForce 4 ...

Jeżeli do tej pory zasilacz nie wybuchł to nic się nie powinno stać ...

Jednakże nie biorę żadnej odpowiedzialności co chcesz to zrobisz :wink:

(hevet) #9

Nie masz aż tak prądożernego komputera,zasilacz powinien dać radę,możesz podać jego nazwę?