Karta graficzna się popsuła?

Witam

Mam problem standardowo raz na jakiś czas czyszczę kompa w środku no i wziąłem kartę graficzna przeczyściłem pędzlem wsadzam z powrotem do kompa uruchamia się dos i niektóre znaki zamiast liter to są jakieś strzałki albo jakieś chińskie znaczki a w systemie w niektórych miejscach kreski na pulpicie co mam z tym zrobić karta do śmietnika ? :cry: Na szczęście mam zintegrowana a ta zamierzałem i tak wymienić ale może da sie coś zrobić z moim geforcem 6600?

Acha mam gwarancję 3lata został jakiś niecały rok ale to pewnie nie uznają??

wymieniłem w niej też chłodzenie.Papiery mam.

na to wygląda, zacznij od wyjęcia karty i podłączenia innej.

testowo podłącz do innego sprzętu.

Wyczyść dobrze gniazdo i złącze stykowe karty i dobrze osadź kartę - bo może tu problem.

przeczyściłem tą złącze i nic. a co z tą gwarancją?

jasne że uznają jeśli po niej nie skakałeś, nie jest spalona itp. oczywiście sklep musi jeszcze istnieć.

Ale ona ma inne chłodzenie to niema wpływu? i była podkręcana ale żadnych śladów uszkodzeń niema.

a co się stało z oryginalnym chłodzeniem nie masz go ?? warto spróbować i tak.

niema oryginalnego chłodzenia kartę kupiłem kiedyś na allegro. A co do gwarancji to jest napisane :

model i tam jest wpisane wszystko

numer seryjny tez tam jest wpisany

data wydania 2005-05-20

nr dokumentu MMV tez coś tam jest wpisane

i niżej :

data sprzedaży niema nic wpisane

pieczątka i podpis sprzedającego tez niema wpisane : /

to cię sprzedający oszukał :-). nie ma szans na reklamację.

czyli chłodzenie pentagrama sprzedam na allegro reszta chyba do śmietnika :cry:

odpal na innym kompie (np u kolegi) może coś się dzieje ze slotem. jak ten sam objaw będzie występował na 2 kompie to do śmietnika, chyba, że skopsał się BIOS karty (w co wątpię) to możesz wgrać nowy (lub oryginalny).

słowem zanim ją wyrzucisz to skontaktuj się ze mną na priv i mi ją wyślij :slight_smile: jeśli będziesz miał ochotę rzecz jasna.

a z skąd taki bios wsiąść może bym sprobował wgrać?

grafika to GAINWARD geforce 6600 GS ultra PCX 1760

poszukaj na google. moja propozycja z poprzedniego postu aktualna.

ja mam problem z graficzną w laptopie Visionary Targa jest to jakiś radek. Latają jakieś paski i tyle nic nie ma innego na monitorze. Wiesz coś o tym Turkissh? Zapewne na śmiernik karta w rezie potrzeby moge podżucić zdjęcie