Karta graficzna, sterowniki, literka "ci"

Jakiś czas temu zmieniałem karte graficzną na Radeona 9200. Informatyk który mi ją załatwił i zamontował powiedział aby ściągnąc sterownik ATI ze strony AMD(czy jakos tak) no więc to zrobiłem. Wszystko działało dopóki nie trzeba napisac literki “ci” ale wiecie o co mi chodzi bez zmiękczenia(alt+c). Nie dało się jej napisac. Po kilku próbach wyskakiwał jakis bład tego całego ATI coś tam i po zamknieciu już dało się normalnie napisac tę literkę. Było to wkurzajace ale to przeżyłem. Teraz nadal wyskakuje ten błąd tyle że już w ogóle nie moge napisac tej literki :(.

Jak na to poradzic ??

w Catalyst Control Center w górnym menu wybierasz “klawisze dostępu” i tam odznaczasz włącz klawisze dostępu. jakby to nic nie dało to bierzesz menedżer klawiszy i tam zmieniasz kombinację klawiszy na jakąś inną (byle nie a,c,l,o,n,s,e). Jakby nie pomogło to pisz :slight_smile:

niestety w którejś wersji tego sterownika był błąd że po ponownym uruchomieniu kompa ustawienia klawiszy się resetowały… wówczas polecam poprost ściagnać inną wersję sterownika;)