Karta graficzna+Sterowniki+Wiatrak

(Bardoker) #1

WItam ...

Mam pewien problem z kartą graficzną, jej model to:

PALIT GF 7600Gs 256mb DDR3 (sonic)

Problem jest taki że jak zainstaluje najnowsze sterowniki do karty graficznej i po uruchomieniu sie windowsa, wiatrak wcale nie kręci się:frowning:

Nie wiem co jest grane ale może jakies resztki starych serowników zostaja i cos sie wali . I jeszcze dodam ze gdy uruchamia sie komputer to witrak dziala a po uruchomiueniu systemu juz nie .

Zawsze po instalacji sterowinkow instaluje DX najnowszego ...

(Seba86mu) #2

To, że wentylator na karcie przestaje się kręcić, nie jest winą sterowników.

(Bardoker) #3

Na Sterownikach co byly dolączone do karty graficznej wszystko dobrze chodzi ...Tylko po instalacji innych przestaje dzialać

(Seba86mu) #4

To, że to są najnowsze sterowniki, nie znaczy, że są najlepsze dla Twojej karty.

A dlaczego upierasz się, że koniecznie musisz mieć nowsze od tych, które masz dołączone do karty ? Coś Ci na nich nie działa ? Jakaś gra nie działa ? Jakieś błędy ? Jeżeli wszystko jest ok, to nie widzę powodu, by wgrywać nowsze sterowniki.

(_Sylwan_) #5

dokładnie bo niektóre stery są pod karty z SLI albo crossfire i mogą być komplikacje

(Biolmol) #6

Zrób prosty test podłącz wentylator pod złącze na płycie, i zobaczysz czy wina wiatraka czy sterowników. Być może nadszedł czas aby wymienić wentylator, choć karta pewnie nie ma więcej jak 2 lata. Najlepiej to zmień kartę palita na GIGABYTE lub ASUSA to nie będzie żadnych problemów.

(Bardoker) #7

Chcę zmienić sterowniki dlatego żeby pograć w TIMESHIFTA.

A jeśli chodzi o karte to ma ona niecały rok ...