Karta graficzna+Sterowniki+Wiatrak

WItam …

Mam pewien problem z kartą graficzną, jej model to:

PALIT GF 7600Gs 256mb DDR3 (sonic)

Problem jest taki że jak zainstaluje najnowsze sterowniki do karty graficznej i po uruchomieniu sie windowsa, wiatrak wcale nie kręci się:(

Nie wiem co jest grane ale może jakies resztki starych serowników zostaja i cos sie wali . I jeszcze dodam ze gdy uruchamia sie komputer to witrak dziala a po uruchomiueniu systemu juz nie .

Zawsze po instalacji sterowinkow instaluje DX najnowszego …

To, że wentylator na karcie przestaje się kręcić, nie jest winą sterowników.

Na Sterownikach co byly dolączone do karty graficznej wszystko dobrze chodzi …Tylko po instalacji innych przestaje dzialać

To, że to są najnowsze sterowniki, nie znaczy, że są najlepsze dla Twojej karty.

A dlaczego upierasz się, że koniecznie musisz mieć nowsze od tych, które masz dołączone do karty ? Coś Ci na nich nie działa ? Jakaś gra nie działa ? Jakieś błędy ? Jeżeli wszystko jest ok, to nie widzę powodu, by wgrywać nowsze sterowniki.

dokładnie bo niektóre stery są pod karty z SLI albo crossfire i mogą być komplikacje

Zrób prosty test podłącz wentylator pod złącze na płycie, i zobaczysz czy wina wiatraka czy sterowników. Być może nadszedł czas aby wymienić wentylator, choć karta pewnie nie ma więcej jak 2 lata. Najlepiej to zmień kartę palita na GIGABYTE lub ASUSA to nie będzie żadnych problemów.

Chcę zmienić sterowniki dlatego żeby pograć w TIMESHIFTA.

A jeśli chodzi o karte to ma ona niecały rok …