Karta graficzna-sterowniki żle odinstalowane

Czy błędnie odinstalowane sterowniki do karty graficznej .Mogą powodować ,że karta może żle pracować .Mam karta GeForce 8600 GT i ostatnio jakieś dwa dni temu wgrałem nowsze sterowniki (z 178.26 na 182.06) zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie www.nvidia.pl.I akurat dzisiaj jak włączyłem komputer to obraz na ekranie zaczął mi migać raz był jasny a przyciemniony .A jeśli chodzi o monitor to jest nowy LG 18,5 w1941s. Pomocy co mam robić :frowning:

Jest to możliwe. Odinstaluj je, usuń ręcznie pozostałości. Przeczyść rejestr. Zainstaluj je ponownie i jeśli problem będzie nadal występował, to zainstaluj wcześniejszą wersję, oczywiście po usunięciu tamtej. Jest jeszcze kwestia ustawień, pokombinuj z nimi.

Jeśli chodzi o postałości po poprzednich sterownikach 178.26 to w jednym z katalogów na dysku C w folderze NVIDIA są dwa foldery jeden nazywa się Win2k w którym znajduje się inny folder o nazwie 178.24 ,który zawiera być może jakieś ustawienia związane z kartą graficzną.Drugi zaś nazywa się WinXP i zawiera folder o nazwie 182.06.Czy folder o nazwie Win2k trzeba usunąć?

Przeczyść Driver Cleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=471&Driver+Cleaner+3.3

a potem zainstaluj na nowo sterowniki.

Czy podczas instalacji programu Driver Cleaner trzeba zaznaczać ,żeby instalował wszystkie komponenty programu (nvidia fix).A jeśli chodzi o obsługę programu co należy zrobić aby usunął sterowniki tylko od karty graficznej? :?

Dodane 28.02.2009 (So) 0:27

VectorOPC

Czy po instalacji tych nowych sterowników do karty graficznej miałeś proglemy TYLKO PODCZAS GRANIA W GRY.? :?: