Karta Graficzna via/s3g unichrome pro igp

Dobra dzieki

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 18:00 został dopisany post przez hautan1

Te stery dzwiękowe http://www.softwarepatch.pl/plik/736/st … _550a.html

które mi wysłałeś nie działają dwa razy formata przez to musiałem robić. pobrałem, włączyłęm nadusiłem mimo to kontunłuj i instalowałe się za instalowało i uruchomił mi sie komp od nowa tylko że doszedł do połowy uruchomienia pokazał sie czarny ekran i kicha!!

Ściągnij program Everest i w Komputer > podsumowanie > spisz Multimedia

Płyta główna > Mikroukład płyty głównej > spisz Mostek południowy (Southbridge).

Komputer > podsumowanie > spisz Multimedia: c-media CMI9739A/9761 @ VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

Płyta główna > Mikroukład płyty głównej > spisz Mostek południowy (Southbridge): [TRIAL VERSION]

Spróbuj te powinny działać.

Dzięki mistrzu wszystko chodzi. Wielkie wielkie thx

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 21:04 został dopisany post przez hautan1

A jak myślisz jaka karta graf wejdzie na moją płytkę główną ?? Mój kumpel ma na sprzedaż rodeona 9600 i nie wiem czy będzie pasować.

Radeon 9600 jest nowszy od 9550 więc będzie tak samo. Myślę że pomogła by aktualizacja BIOS, ale ja tego nie umiem i nie robiłem. Jak chcesz się tego podjąć to napisz nowy temat i ktoś Ci dobrze wytłumaczy jak to zrobić, żeby płyty nie rozwalić.

A i jeszcze jedno tego czegoś IDE, RAID & SATA Drivers nie umiem zainstalować. O ile się domyślam są to stery do usb…