Karta graficzna WIN 8.1 - niepowodzenie instalacji sterowników

Mam problem dotyczący karty graficznej. Mam w laptopie 2 karty, jedną zintegrowaną, drugą GeForce 820m. Chciałem zaaktualizować sterowniki do najnowszej wersji 364.51. Pierwszy problem pojawił się w GeForce Experience, po uruchomieniu pojawiał się komunikat “nie można się połączyć z witryną firmy nvidia”. Pobrałem więc sterownik ręcznie ze strony nvidii. Gdy rozpoczynał się proces instalacji sterownika po chwili instalacja konczyła się niepowodzeniem. Spróbowałem zrobić to przez menedzer urządzeń, ale wyskakiwał komunikat, że mam najnowszą wersje sterowników, a nie miałem. Następnie spróbowałem instalacji niestandardowej i wybrałem opcję “czystej instalacji”. Co prawda po tym zaczął działać GeForce Experience, ale sterownik dalej sie nie chce zainstalować. Po usunięciu starego sterownika, czyli po tej czystej instalacji ta karta graficzna znikła mi z menedżera urządzeń. Została mi tylko ta zintegrowana Intela. Próbowałem też zainstalować nieco starsze sterowniki, ale również “niepowodzenie przy instalacji sterownika”. Jeśli ktoś wie, jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc i dość precyzyjne wyjaśnienie, gdyż żaden ze mnie informatyk, a tylko zwykły użytkownik komputera bez specjalistycznej wiedzy. Z góry dziękuję.

Najpierw musi zostać zainstalowany sterownik do zintegrowanej grafiki, dopiero później sterowniki nvidia

Pobrałem ze strony della sterowniki do karty intela i do nvidii. Te pierwsze udało sie zainstalować, przy instalacji sterowników do geforca mam takie coś: https://zapodaj.net/646191ea7a3d3.jpg.html. Z tego co widze to troche starszy sterownik, ale to samo było z tymi nowszymi, które pobierałem. Dalej nie pokazuje mi tej karty w menedżerze urządzeń.

nvidia.thumb.jpg.e9404bcc351e415033106b1