Karta graficzna za 300-400zl

Witam mój komputer to Athlon 3800x2 am2,zasilacz 430W Pentagram silent force,płyta:GA-MA69G-S3H,2gb ramu ddr2 800mhz,moja dotychczasowa grafa to palit 8500gt z pasywnym chłodzeniem.Wiem,że pewnie powinienem to na śmieci wywalić,by kupić jakiegoś intela,ale prawdę mówiąc za dużo nie gram jak już to w mmorpg,i właśnie tu jest moja potrzeba ,bo kupiłem AOC i …tnie się straszliwie.Swoją drogą to przez większość czasu miałem na pokładzie nvidie,jestem ciekaw jak teraz ma się ati(podobno grafa na ati jest znacznie “śliczniejsza” niż nvidi’i)Na allegro szukałem w i patrzę,że jest mnóstwo producentów,do tego chipsety 8800,9600…Nie wiem na czym się skupić polećcie coś,byłem na różnych forach to każdy pisze co innego,zazwyczaj kłócą się i ciężko coś wybrać.

Za około 450 zeta możesz brać HD4850

http://kdo.pl/product_info.php?products_id=33042

dokładnie, podpisuję się pod 4850.

Konkretnie Gigabyte GV-R485-512H-B

No tylko to troche więcej kosztuje. Jeśli chcesz grac tylko w AOC to by wystarczyło jakieś Gigabyte 9600GT lub jak wspomniałeś 8800

Hmmm,myślałem że te legendarne 8800 jest lepsze od radków w tej cenie,wczoraj o mało nie kupiłem Zotac 8800 AMP,ale laska przyszła do sklepu i musiałem się szybko zwinąć by nie wyszło na jaw ile chcę wydać :confused: ,a może jakiegoś 3850?

3850 nie, jak już to Sapphire Radeon HD3870

Tak,stówkę tańsza…prawdę mówiąc to kompa nie będę na razie zmieniał,a chodzi mi głównie o AOC i jak kolega stwierdził wystarczy 8600,ale wolę kupić już coś lepszego.Dzięki i pozdrawiam:)

http://www.sirius.pl/komputery/towar_ce … 56bit.html

240 zł, ciche chłodzenie, lub 3870 Asusa chłodzenie Glacier

No ta jest zaiste tania,resztę kasy mógłbym wtedy wydać na coś innego…i mam dylemat.

Radeon HD 3870/GF 9600GT za jakieś 300zł lub Radeon HD 4850 za 450. Innego wyboru nie ma.

Chyba kupię jednak tego radka za 4,5 setki,wtedy z pewnością będę zadowolony,ostatniego gf 8500 kupiłem za jakieś chyba dwieście parę złotych we wrześniu tamtego roku(miałem kasę ,ale pożałowałem bo coś tam a mogłem brać wtedy coś lepszego).Dobra dzięki WAm :slight_smile:

85GT to padło delikatnie mówiąc.

Bierz najtańszego referenta HD4850 a jak się dorobisz to zmień w nim chłodzenie. A z karty i tak będziesz zadowolony.

baharoth999 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif