Karta graficzna za niewielką kase. Pomoc w wyborze

Witam szukam karty graficznej na allegro.pl. Mam dość stary komputer ale nowa karta by się przydała by chociaż niektóre gry lepiej chodziły. Nie oczekuje od niej cudów niewidów. Obecnie mam zintegrowana grafikę intela 64mb. Szukam czegoś pod agp z pamięciom 128mb. Co byście mi polecili? Jak już pisałem nie oczekuje aby chodziły mi na niej nie wiadomo jakie gry tylko np gta sa na wysokich detalach.

Konfiguracja kompa Intel celeron 1.7GhZ, 640mb ram, dysk 160bg, zasilacz 300w nie pamiętam nazwy ale nie jest zły. na czarnej liście go nie ma. :slight_smile:

Właściwości gniazd systemowych:

Oznaczenie gniazda AGP

Typ AGP 4x

Użycie Puste

Szerokość danych magistrali 32-bitowy(a)

Myślałem o radeonie 9550 co wy na to?

Proszę o jakieś dobre rady i bez komentarzy typu że nie warto takiego starego kompa ulepszać bo ja wiem sam co dla mnie jest warto.

Ja poleciłbym ci tą kartę do tej konfiguracji bo nie ukrywajmy w dobre gry na tym PC nie pograsz;) : http://allegro.pl/item511285733_gigabyt … skupa.html

Zainwestuj w nowego kompa jeśli chcesz w cos pograc:D xD

A co do tego radeona to też moze byc ale lepszy ten GF. A jak juz radeon czego nie polecam to np. X800GTO.

PzDr!!

gf6600gt jest dobrą propozycją wspiera również shadery 3.0

W tej chwili kupno nowej karty na AGP nie jest opłacalne jedynie jakieś używki to tak.

Marcin4211, lepiej trochę poczekaj i kup nowy komp. Nie opłaca się kupować AGP. Jak kupisz nowy komputer to będzie wejście PCI 16x Express, a karty graficzne na to wejście są sporo tańsze. Mówię Ci - poczekaj jeszcze i uzbieraj kasę

Ewentualnie wymień samą płytę główną, ale wtedy procek nie podłączy się raczej pod nowego socketa.

Pisałem że wiem co jest dla mnie dobre. Nie chodzi mi o komputer i kartę do grania. Ma jedynie sprostać starszym grom, filmom itp. Ten komputer ma mi głównie służyć do multimediów,internetu bez grania. Ale wiadomo że warto czasem w coś popykać. Zresztą jak trzeba będzie to procesor wsadzę lepszy np pentium 4 3.0GhZ

no to zobacz to http://allegro.pl/item508496263_okazja_ … ar_3m.html

Pod AGP się nie udzielam te łącze jest badziewne bez urazy na twoim miejscy wymienił bym płytę główna procek zasilacz ramy i grafikę tam czytnik kart i CD/DVD i dysk mogą być ja na przykład miałem kompa jak ty ale 6 miechów temu kupiłem se łącze PCI procka core duo 2.56x2.56 grafikę 8600GT 1024mb dysk 500GB Nagrywarke DVD i czytnik kart oraz monitor 19 ale to nie do ulepszeń kompa w pewnym sensie poświeciłem na to 1200zl zbierałem od 3 klasy (jestem w 5 ) :slight_smile:

Nie kupuj tej karty!! Nie jest za dobra a dołożysz trochę i masz GF6600 o 100% lepszą:D

Hah, no nie wiem czy GF6600 jest lepsza, jeśli chodzi o tą skalę cenową to Radeon zdecydowanie wygrywa.

Ja też kiedyś miałem taki sprzęt ale sprzedałem.

Miałem wtedy kartę graficzną Radeon 9600.