Karta graficzna za ok 200 zł

Wiedźmin i NFS PS ruszy , crysis raczej także, chociaż mogą być większe problemy. Podkręcisz kartę i powinno śmigać.

A czy opłaca mi się kupić Geforce 7300 Zalman Edition 128/128? za 200 zł

Raczej nie, ten sonic ma 2x więcej ramu i jest niewiarygodnie podatny na o/c

No to nie kupuję. Proponował mi to jeden z członków forum na gg.

Narazie mam 180 zł.

A jak wymienie już karte to później co powinienem wymienić?

wiesz co , wymień cały komputer bo w trupa inwestować pieniądze to głupota :wink:

wiesz ale nie dostane kasy od tak. mam 14 lat. nie zarabiam sam na siebie jeszcze. a to co mam sprzedam za 200 zł więc mi sie nie opyla

http://allegro.pl/item301714497_palit_g … c_agp.html

ta będzie chyba najlepsza w tej cenie?

ta

A na Wiedźmina i inne gry cię stać?

A co tam ma wspólnego z tematem?

nie nie stać mnie narazie bo kasy nie mam ale kumple mają to sobie pożycze i sprawdzę czy fajne. a jak mi się spodoba to będę miał na co zbierać i kupie sobie

po 1. co to ma do rzeczy ?

po 2. co cie to obchodzi ?

:x

wiecie mam już 200 zł i nie wiem czy kupić kartę czy może nową płytę główną z pci, ddr2, i pod jakiś procesor 2 rdzeniowy i znów zbierać na części. co radzicie?

Kup 7300GT Palita podkrec na 560/1430 a potem mozesz zbierac na nowe czesci bo z ta karta napewno przez rok przetrwasz chociaz masz troszke malo pamieci : ) ale dasz rady !

i potem od nowa zbierać ponad 1k na kompa, to jest nie oplacalne :expressionless:

no ale mogę teraz kupić tą kartę… i po kupnie zbierać kasę znów… później wszystko sprzedam i coś więcej będzie… chyba tak zrobię :wink: