Karta graficzna za ok.500 zl

Witam

Mam komputer sprzed 4 lat i chciałbym na nim pograć w najnowsze gry takie jak np. Call of Duty 5 czy NFS: Undercover

Mój sprzęt:

Płyta główna: AsRock Prescot 800

Procesor: Intel Celeron 4E 4,8 GHz

Pamięć RAM: 1,5 GB DDR2 400 MHz

Karta graficzna: Radeon 9550 AGP x8

Zasilacz: Megabajt MGB-350 ATX P4 (350W)

Postanowiłem wydać na wymianę karty ok. 500zł (gdyby trzeba było też wymienić zasilacz).

Na wymianę całego komputera nie mam pieniędzy.

Co moglibyście mi polecić? Zastanawiałem się nad Radeon 3650 512MB (Sapphire lub Asus).

Jak chcesz pograć w nowe gry to wyymianie grafy się ni eskończy…

Trzeba wymienić CPU, GPU, RAM, MoBo, Zasilacz.

Jak kupisz samą grafe to nic nie da.

Czyli sugerujesz że lepiej jest mi wymienić cały komputer niż tylko kartę graficzną.

Jeśli chcesz grać w nowe gry, to tak jak mówi Adam.

Tak. Dobrego kompa można złożyć za jakieś 1000zł, a żeby był jeszcze lepszy to robi się OverClocking.

Dobrze. Powiedzmy że mam w kieszeni ok. 1000 zł. Jakie podzespoły byście proponowali za taką kwotę?

Gigabyte GA-P31-DS3L 230zł

INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200 265zł

OCZ 500W StealthXStream 225zł

GF 9600gt 350zł

Pentagram Freezone KARAKORUM HP-120 80zł

Crucial BALLISTIX 2x1GB 1066MHz DDR2 150zł

Razem: 1300zł

Trochę przekroczyłem 1000zł, ale na tym zestawie i po OC KAŻDA gra Ci wejdzie.

PS. Ja mam podobny zestaw i w Undercoverka gram se na full, ale to dosłownie full detalach i ani setnej sekundy zacinki. Niedługo zamierzam sobie kupić GTA IV i zobaczymy…

Wielkie dzięki. Myślę że jak uzbieram taką kwotę to kupie sobie taki lub lepszy zestaw.

Tylko jak nie masz zamiaru teraz kupować tylko kiedyś tam… To napisz nowy temat, bo części tanieją, drożeją i wychodzą nowe i może jakiś inny zestaw się złoży.

Zobaczymy, może uda się zebrać na święta, a jeśli nie to z pewnością napisze.

Poczekaj już do nowego roku słyszałem że wtedy mają części sporo stanieć

Chicco , jak wierzyć ekonomistom, to ceny za bardzo już nie będą miały z czego zejść, bo złotówekcza w stosunku do euro będzie leciał w dół…

Ale po świętach będzie zastuj na rynku i sprzedawcy będą musieli zejść z ceny przynajmniej tak mi się wydaje :stuck_out_tongue: