Karta graficzna, zasilanie

Witam chcem od kolegi kupić karte pciE model podam potem ale ma 256 pamieci jakaś geforce,

Aktualnie posiadam zintegrowaną karte z tego zestawu

http://www.allegro.pl/item330940409_ath … b_800.html

czyli tą NVIDIA GeForce 6100 / nForce 405

Zasilacz to IBOX 350W i z niego mam kabelki takie podłączone do płyty

zas8.jpg

zas7.jpg

I jak wygląda konfiguracja karty takiej i instalacja czy tylko wystarczy włożyć? A czy w biosie muszę coś przestawić wyłączyć coś by ta zintegrowana karta wbyła wyłączona?

Czy zasilacz IBOX 350W pociagnie to procek 2300MHz 2 rdzeniowy dwa dyski.

Na tej standardowej bardzo słabo chodzą mi gry np “Stalker” rozmazuje się tło

A dnośnie kart przy czym się kierować przy kupie chodzi o pamieć 256 czy 512 to jest ważne ??

Wybaczcie tą dużą ilość pytań ale wszystko mnie ciekawi mam nadzieje że choć troszkę się tu dowiem, z góry dziękuje.

Słabsze karty nie potrzebują dodatkowego zasilania, jednak twój zasilacz dobry nie jest

Proponuje wydać 60-100zł i kupić dobry, zanim ten coś upiecze

Fortron 350W / Modecom 400W

Czyli pewnie uzywana karta pci-e od kolegi za 150zł nie bedzie potrzebowała wiec myślisz że jak wloże karte moze się coś spalić przez mój zasilacz ?? Postaram się kupić ten Modecom 400W

Tak, twój zasilacz jest na czarnej liście. Lepiej go zmienić.

Podaj jeszcze jaką chcesz kartę kupić.

No ale już mi on zagraża czy np jak dozuce grafike do niego to może już być żle chwilowo nie mam tyle kasy kupie karte za 150zł jtro powiemjaka dokłdni pote zaslacz 400W do 100zł

Najpierw kup zasilacz a potem grafikę. Mój kumpel spalił se tak kompa a mianowicie podkręcił kartę graficzna jakąś stara z 64mb pamięci i mu poszedł Codegen 350W. A codegen i I-BOX to jeden ■■■■. Więc wyobraź sobie, zwiększenie poboru prądu przez oc o kilka wat? Czy nowa grafika + nowe waty. Nie ryzykuj bo potem można płakać :frowning:

Tylko pamiętaj, że chodzi tu wszystkim o Modecom MC-400ATX, a nie feel (tego nie bierz jest do bani)

tu masz link przykładowy dokładnie o który to zasilacz biega http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,19657/

a jeżeli już chcesz kupić grafikę to kup i niech leży i czeka, a załóż dopiero wtedy jak dokupisz zasilacz i wymienisz ten stary.