Karta graficzna

Mam pytanie. Jestem graczem i potrzebuje karty graficznej do gier i wlasnie nie wiem na zakup ktorej sie zdecydowac tzn ktora byla by lepsza do gier, do wyboru mam o to te dwie karty graficzne

Gigabyte 8600GT 256MB 128Bit PCI-E

Gigabyte 8600GT 512MB 128Bit PCI-E

pierwsza karta ma pamiec ddr3 ale ma jej miej od drugiej, druga ma za to ma pamieci 512 ale ma ddr2. Ktora bedzie lepsza do gier. Prosze o odpowiedzi.

a może jakaś inna propozycja ?? np Palit 8600GT sonic+ to najlepszy wybór, jednak jeśli się uprzesz to ta na ddr 3 z 256MB.

Z tych dwóch zdecydowanie karta z pamięcią DDR3, może być mniej pamięci na karcie. O wiele większa wydajność a grach w porównaniu z DDR2

Musi być karta od Gigabyte :?:

hehe nie musi:) to jakie macie propozycje? :smiley:

:]

Tylko Palit 8600gt z chłodzeniem sonic dzięki któremu bez problemu da się kartę całkiem ładnie podkręcić itp… ;]

a przemawia cos jeszcze za tym palitem poza podkreceniem itp? w czym jest lepszy od gigabite?

ceną i chłodzeniem. Jeśli 8600gt to w obecnej chwili tylko od Palita - najtańsze

a co sadzicie o radeonie? :smiley: i jesli jzu to jakis model w przedziale cenowym takim jak 8600gt

radek hd2600xt jest słabszy od 8600gt tym bardziej wersji podkręconej sonic+

przemas1234

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.