Karta Graficzna

A wiec mam takiego problema ze tydzien temu kupiłem sobie karte graficzna GeForce Sapphire 256 Mb 9600 pro atlantis. Przed kupnem sprzedawca powiedział ze wszytkie gry beda chodzic na wysokich detalach i tak nie jest i nie wiem przez co tak moze byc czy to taka karta jest cienka czy moja płyta główna INTEL D865GLC AGPx4 albo procek moze na pentiumach gry chodzą gorzej mam pentiuma IV 2.4Ghz. Ludzie pomózcie bo nie wiem jaka moge wymienic w kompie czesc. :-x :-x

Jak już to płyta główna.A ramu ile masz i jakie gry???

512 ramu i takie gry jak far cry doom 3 driver 3 nawet colin 4 czego sie nie spodziewałem

Zainstalowałeś najnowsze sterowniki do karty ?

jasne ze zaistalowałem ale sorry bo w pierwszym mi sie pomyliło to nie geforce tylko ati radeon 9600 pro sapphire atlantis ale problem jest ten sam. sorki ale chyba spałem jak to pisałem mi sie zdaje ze to jednak ta płyta jest cienka jeszcze ten agpx4 ale wole byc pewny na 100%

miedzy agpx4 i x8 niema prawie zadnej roznicy ;]

jak ci grafa słabo chodzi to kup nową lub podkręć sobie tę :stuck_out_tongue:

btw: jaka miałeś pzredtem?

przedtem miałem fx 5200 czy ja wiem czy to moze byc przez karte 256MB i 128 bit ???

fx 5200 128MB i 64 bity

Ej niewiem czy wiesz ale taka ściema jak bedzie ci chodziło na full detalach to niebierz sobie do seca, na full detalach czli amx textury, FSAA x4 Filtr Anizotropowy x16 to tylko na najdroszych kartach. A szczegolnie takie gry jak FarCry i doom3

a przeinstalowałeś winde :>

wkońcu przesiadka z nv na ati !