Karta graficzna

Czy karte graficzna Nvidia GeForce FX5200 moge zamontowac w swoim kompie jezeli mam Nvidia GeForce 4 Ti 4200. Chcialbym dokonac zamiany. #-o

Jeżeli obie są na AGP to nie ma problemu. Chyba, że będzie jakiś konflikt sprzętowy a przy elementach tej epoki co te 2 GFy było tego troche :smiley:

Dzieki za odp. Mam jeszcze jedno pytanie odkupilem dla corki komputer z karta Nvidia GeForce FX5200 skad mam wiedziec jak sprawdzic czy posiada to AGP? Ten komp to Unattended XPCD z SP2 , AMD AtholmXP 2000+ 1,92GHz 1GBHz

Najprosciej to prawy klik na pulpicie -->własciwosci–>ustawienia–>zawansowane—>karta i tu powinnio być czy karta na agp.

Ewentulanie jakiś programik do identyfikacji sprzętu w komputerze.

znalazlem ale dalej nic nie wiem tu jest napisane DAC-typ integrated RAMDAC 128MB versia 4.34.20.15.05

być może jedziesz na generic drivers. ściągnij http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +5.02.1750 instalnij i jak go uruchomisz klikasz po lewej na zakładkach ekran -> procesor graficzny i po prawej szukaj czegoś takiego jak typ magistrali. Ale mając GF5200 na 99% obstawiam, że to agp

no mam magistrali PCI :slight_smile:

istne szaleństwo :smiley: no i problem (raczej) rozwiązany. :slight_smile:

dzieki :lol:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN