Karta graficzna

NIedawno kupiłem sobie karte Radeon9600pro 256 MB 128 bit za 480zł i mam do was dwa pytania pierwsz to czy dokonałem dobry zakup w takim przedziale cenowym bo mam szanse jeszcze ja wymienic. A drugie to czy moge od niej wymagac max wymagan w takich grach jak Far Cry lub inne nowe

Odp. na pierwsze pytanie NIE !!

wydaje mi sie ,ze powinienes pojechac na max detal tylko ja bym pokrecil troche te karte .

Ja mam radka 9550 256 mb no i przerobilem go na tego samego co ty masz i kazda gierka smiga …doom 3 smiga i wszystko smiga .

a co do ceny to chyba jakies 20 zl przeplaciles …

No nie wiem czy 19FPS to śmiganie a na takim 6600 to ~40 będzie a na podkręconym to wogóle cool :slight_smile:

ale chyba wiesz ile kosztuje 6600 …a kolega napisal

:?

za 550zł mozna dostać 9800Pro :wink:

Też właśnie sobie zamówiłem Ati radeon 9600XT(za 300zł na allegro), i teraz pytanie jakie sterowniki zainstalować żeby wicisnąć jak najwięcej mocy ? Słyszałem o jakichś Omega drivers - ale nie wiem co to jest …

Otóż wiem ile kosztuje :slight_smile:

dobra jest ta karta ge force 6600 taka tania :o cos mi nie podchodzi

Bardzo dobra.

Nawet od sprawdzonego producenta - Gigabyte. :smiley:

Dokonałeś dobrego zakupu,karta jest wydajna nawet na standardowych taktowaniach zagarów,zainstaluj najnowsze stery do niej ( http://www.guru3d.com )

sciągnij program ATi Tray Tool lub RAD Clocker i podkręcaj stopniowo o 5 Mhz rdzeń i memki i testuj w 3D marku 2003/2005,uzyskasz wtedy większą wydajność nie wydając ani złotówki(karty z tej seri kręcą się świetnie)

Powodzenia.

ale na tej karcie zacinaja mi sie takie gry jak doom III pronce of persia i tym podobne nowe i nie wiem czy to przez karte czy przez moja konfigurację w komputerze Pentium IV 2.4GHz 512 ramu Płyta głowna intel D865 GLC dysk 80GB karta graficzna jaka podałem karta dźwiękowa zintegrowana

No przycinki w Doomie to raczej przez grafe i mało ramu :slight_smile:

Nie przez grafe,tylko przez małą ilość ramu :?

Zrób formata i zainstaluj na nowo windowsa(resztki sterowników po dawnym sprzęcie zostały)i system się kopie.

Po co :?: :?

W razie czego, jest Driver Cleaner.

Tym wszystkiego nie wywalisz z systemu, zawsze zostaną jakieś resztki :? :shock:

Wiem bo sam kiedyś miałem taki przypadek.

A co STEFAN25 chciałbyś grać w Dooma 3 na 1024x768 na fulla w R9600. Na bank.

Nie na fulla :? na swojim Radku gram 1024x768 i medium,ale trzeba umieć podkręcić grafe a nie cfaniaczyć jak ty i czytać te czasopisemka typu Komputer swiat itp :?

Wow mamy tu fana OC który gra w Dooma 3 na medium. I co ile masz klatek pewnie 60 :slight_smile: No comment wystarczy, że czytam twoje posty nie potrzebny mi Komputer Świat. A tym swoim przstawianiem GPU co 5MHz też nie masz co kozaczyć bo to żadna sztuka.

Weż koleś ić,bo jesteś takim Lamerem ze szok.Nawet nie napisałem jaki mam model Radka a ty piszesz tak jakby na każdej grafie ta gra scinała :expressionless: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Takich to powinni banować .

PS.Mam Radka 9600,Athlona 3 GHz i 512 DDram Hynix.