Karta graficzna

Poziom twojej wypowiedzi miażdży. Życze miłego grania na swoim podkręconym co 5MHz Radku + 512 RAMU. Wiem wiem gra chodzi miodnie bo się wogóle animuje. Nie pisz już prosze bo się poniżasz i jeszcze możesz zajrzeć do słownika jak się pisze idź.

Zolciak ty troche przesadzasz, w Dooma 3 grałem na moim starym GF 4200 64 MB i to w detalach na NORMAL. I wszystko chodziło płynniutko. Więc na R9600 chyba będzie dużo lepiej nie ?

Płynnie tzn ?? Ile FPS bo dla mnie płynnie to jest 30FPS a dla normalnej gry w fpp to 50 uważam za przyzwoitość. Już gadałem z ludźmi którym Doom 3 chodził płynnie na R9200 :? I jeszcze zależy jeszcze gdzie masz te FPSy czy patrząc w ściane czy podczas gry z przeciwnikami. Na 9600XT timedemo z Dooma 3 to wynik ~25fps.

Fps to nie wiem ile było ale nie widać było skoków. W niektórych lokacjach fakt że trochę zwalniało ale ogólnie było ok.

A jak się ma R9600XT do gry Battlefield 2 ? Będzie w miare czy ciężko raczej ?

Ja jak tylko Dociagne Doom3’a do konca to wam powiem jak na X600 pro chodzi :stuck_out_tongue:

Swoja droga, czesc nukem :wink:

takie teksty to w piaskownicy kolego :evil: :evil:

z tym ramem na full detal sobie niepograsz …conajmiej 1024 !!

Z BF2 będzie ciężko. Do tej gry też 1GB ramu. Na grafach pokroju 6800 jest 80fps na detalach max + rozdziałka i tu dokładnie nie wiem ale okolice 1280. Do ściągnięcia jest demo gdzie możesz zobaczyć jak będzie Ci chodzić.

Heh narazie mam jeszcze GF4200 i nawet demo mi się włączyć nie chce bo wymaga 128 megowej karty a ja ta ma 64 :slight_smile: Ramu mam 512 … myślałem że to wciąż dużo :smiley:

PS.

Cześć M@ster !

bo to jest w ciaz duzo ale powiem ci szczerze , ze musisz sie powoli zastanawiac nad kupnem dodatkowej kosci .

A z tym GF 4 to nie wiem czy tu chodzi o ram. Mi się wydaje raczej że o jednoski PS. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma 9500 64MB :slight_smile: