Karta Graficzna

Hej

Mam problem z karta kraficzna. Otoz gdy moj brat wyciagal wtyczke wyrwaly sie z monitora takie koncoweczki, wymienilem monitor. Przy uruchomieniu kompa monitor dostaje zasilanie ale nic sie nie wyswietla na ekranie moniotra, co moze byc tego przyczyna??

Zobacz do kompa prawdopodobnie karta się wysuneła ze zlotu, odkręć karte oczyść złącze i dobrze osadz podepnij monitor i sprawdz.

Zakładam że monitor sprawny.

Chyba że jeszcze uszkodzone jest gniazdo karty, obejrz czy nie wyrwane lub poluzowane.

nie karta siedzi mocno a wtyka do monitora sprawna

Monitor sprawdzałeś na innym kompie.

Weż inny monitor i podepnij do swojego.

Sprawdz karte dokładnie najlepiej ją wyjmij i wsadz lub wsadz do innego kompa i sprawdz.

Jaka karta może z seri. GF 400.

wiesz moze to głupota ale miałem w szkole podobny problem a to było tylko to ze był sciemniony na maxa. ale to był stary monitor który ma jeszcze pokrętła

pewnie ci nie pomogłem ale czasami takie głupstwo moze bys najtrudniesze do znalezienia

pozdrawiam :slight_smile:

Hehe, to samo mial mój wujek, juz chcial wyzucac monitor… :hahaha:

Może karta tez sie uszkodzila? Podłącz inną i sprawdz.

Na pewno karta ale jak to jest nowy monitor to mie ma że sie przyciemnił na max bo menu i tak było by widzialne

To jest dosc stary monitor byl sprawdzany na innym kompie i chodzil :confused:

jezeli juz sprawdziles ( co podpowiadali Ci koledzy wczesniej) karte i monitor i wychodzi ze na to ze nie sa zepsute to zagladnij do srodka kompa!sprawdz czy cos ci sie nie zjaralo!tak po prostu!jezeli nie to wymien kabel!

sorki ale karta graficzna nie jest na kabel :o ok ale cos zapomnialem nie sprawdzilem jeszcze karty na innym kompie :]

kabel od karty do monitora!!!tez mogly sie powyginac druciki!swoja droga to dobra masz karte graficzna!chyba radiowo sie laczy z monitorem?podaj na nia namiary!trzeba sobie taka kupic!

pozdro