Karta grafiki i problem z aplikacjami z opengl

(Spedit19) #1

Witam jakiś czas temu po wymianie starego radeona 9550 na radeona hd3450 mam problem ze wszystkimi programami i grami które działają z użyciem opengl.

Sterowniki to specjalny hotfix dla agp. Wersje sterowników 10.2-10.6 były sprawdzane i wszędzie tak samo. Sterowniki Asusa taki sam problem, karta w wersji agp ze względu na stary PC. Zwykłe stery od radeonów nie wykrywają mojej karty (sterowniki są od PCI, karta ta ma 2 wersje złącza).

Jestem pewny że nie działa opengl bo w Counter strike 1.6 (oraz gry oparte o silnik half-life 1) nie działa ten tryb graficzny. Program Blender nie działa (pokazuje że coś ze sterownikiem) XSI mod tool również nie działa odpowiednio. Left 4 Dead wyłącza się (bez komunikatu, ale w systemowym podglądzie zdarzeń pokazuje błąd sterownika). Potrzebuje jakiegoś rozwiązania (najlepiej pomoc w znalezieniu całkiem poprawnie działającej wersji sterowników, Potrzebuje mieć dostęp do tych dwóch podanych programów do grafiki i normalnie korzystać z komputera. Blender bez sterowników działał :shock: ale korzystanie z PC bez sterów to masakra.

(Łukash) #2

Jaki system ?

(Spedit19) #3

Windows xp professional (sp3)