Karta grafiki

MAcie jakies zastrzezenia porady o do mojego wyboru otuż mam zamiar postarać sie o tą kartę graf. http://www.benchmark.pl/r.php?file=http … ona-1.html dokladniej 9600pro

MOj komp to sempron 2200+ 1,5 ghz 768 ram 40 gb 1cd rom 1dvd rom zasilacz 300w i obecna karta radeon7000series

nobinioo proszę zmienić tytuł na konkretny.

To sobie kup tą kartę, tylko napisz jakiej masz firmy zasilacz bo jak nie jest firmowy to może nie dać rady zasilić tej karty.

a ile masz do wydania??

jaka marka??

zasilacz linkworld

a jesli nie zasili karty to co sie bedzie dzialo ? :frowning:

Witam!

To nie będzie poprawnie działała, komp się będzie wyłączał, a w skrajnym przypadku zasilacz padnie i jak dobrze pójdzie to się nic nie spali w kompie.

ps. zasilacz masz do wymiany.

a gdybym odłączyl jeden cd rom

Witam!

A co to da? CD-ROM używasz tylko czasami.

Ten zasilacz sam w sobie stanowi zagrożenie.

czyli w 100% jestescie pewni ze zasilacz do wymiany

Ile kasy i jaki zasilacz.

Moje propozycje:

9500@9700

9550 + mod (ten sam chipset co ta 9600Pro, cena niższa, a po modzie to właśnie ten sam 9600).

cena do 250 zl

To przemyśl to co Ci zaproponowałem.

Witam!

W tej cenie jakiś słabszy Tagan lub Cheiftec

Zasilacz TAGAN 380-U01 - 244zł

CHIEFTEC GPS-450AA-101A - 195zł

Ale lepiej Tagana, bo to nie są puste waty.

Ale wszystko zależy od tego czy będziesz rozbudowywał kompa, bo propozycja kolegi jest bardzo sensowna.

a tak na przyszlosc to jaki zasilacz bym sobie mial kupic

Witam!

Tak jak napisałem wyżej - Tagan, BeQuiet, Chieftec

no w tej chwili to juz mi sie wszystkiego odechcialo

:stuck_out_tongue: Powiedz ile masz na zasilacz, i ile na karte. Jaki jest ten zasilacz (firma?)

Do Twojego sprzętu wystarczy Fortron 400W (mocna linia +5V.)

Witam!

Wystarczy, ale jak będzie chciał rozbudować zestaw, to już nie wystarczy, a po co płacić dwa razy? Lepiej teraz dołożyć i kupić lepszy.

A co Ty chcesz tu rozbudowywać do tego stopnia, żeby zasilacz był za słąby? :shock:

Witam!

Tego już nie rozbuduje - miałem na myśli jak kupi nową płytę i inne komponenty - to zasilacz już będzie miał :slight_smile: