Karta muzyczna i wyjście audio p. głównej

Witam

piszę z takim zapytaniem czy jest możliwośc korzystania jednocześnie z dwóch urządzeń audio

mam na myśli taką sytuacjię ze:

kupiłem sobie karte muzyczna creativa i mam do niej podłączony zestaw głośników, a chciałbym także korzystać z wyjścia audio które jest zintegrowane z płytą główną w celu poprowadzania dźwięku do TV z komputera. Jest taka możliwość??

bo za każdym razem bawie sie w przełączanie

wybróbowałem juz różnego rodzaju rozdzielacze, rozgałęziacze, ale zawsze odbijało się to na jakości dźwięku, albo jakiś głośnik nie działał

proszę o pomoc

z góry dzięki

Istnieje możliwość użycia dwóch kart dźwiękowych jednocześnie. Obie będą działać w pełni niezależnie. Możesz np. uruchomić dwa Winampy i oba będą korzystały z odrębnego układu dźwiękowego.

yyyy a jakim cudem, bo troche nie łapie :stuck_out_tongue:

to sie jakoś w ustawieniach ustawia ??

bo np jak przypadkiem mam uruchomione WMP 11 (na tym leci film) a np. na winampie muzyka to wszystko słysze na głownych glośnikach z karty creativa dźwięki się nakładają

Włącz ustawienia w Winampie i odszukaj wtyczki / wyjściowe. Konfiguruj Wyjście DirectSound. Na pierwszej zakładce jest wybór karty dźwiękowej. Domyślnie jest podstawowy sterownik dźwięku. Kartę używaną jako główną można ustawić w panelu sterowania Windows.