Karta muzyczna pod wieże, czy będzie różnica


(system) #1

Witam! Mam zintegrowaną kartę muzyczną, czy jeśli kupie jakaś markowa to będę odczuwał różnicę? Tylko ze mam kompa podłączonego pod wieże DAEWOO AMI-717R 600W drewniane duże głośniki, podłączona przez czincze


(dark__jedi) #2

Jeśli dobrze rozpoznaje sprzęt to jest w zasadzie mini wieża i jest dosyć stara. Moim zdaniem kompletnie nie wpłynie na jakość dźwięku, jeśli użyjesz zintegrowanej karty dźwiękowej, zwłaszcza jak płyta główna ma mniej 5 niż lat.


(floyd) #3

Jakość karty muzycznej ma największy wpływ przy odtwarzaniu muzyki w formacie midi bo pliki midi to jak by zapis nutowy melodii, a same dźwięki są tworzone właśnie przez kartę muzyczną i od jakości tej karty zależy jakość tworzonych dźwięków (tak w największym skrócie).


(system) #4

no raczej dobrze rozpoznajesz sprzet tylko to nie jest mini wieza tylko normalna wieza i jest dosyc stara ale jest glosna i ma tylko stereo...


(grand) #5

Moim zdaniem nie warto w wypadku tej klasy sprzętu (wieży).


(igrek) #6

Też mam podpiętą wieżę pod Integrę i nie narzekam. A głośniki mam 4 mimo że wieża 2 obsługuje wystarczy chcieć :slight_smile:


(system) #7

ok czyli nie warto a dajcie jakies glosniki minimium 600W co bylaby duza roznica


(Veers) #8

http://www.maxcomp.pl/komputery-i-peryf ... -pmpo.html

czy taki

http://www.diodos.pl/1528_glosniki-glos ... p-18_600fh


(system) #9

lipa dajcie cos lepszego kolo 200-400zl


(Veers) #10

rradek21 - jeśli dla ciebie JEDYNYM kryterium jest moc szczytowa - to po prostu kup COKOLWIEK. (nawet maleńka żaróweczka będzie w stanie osiągnąć 600W PMPO :smiley: )