Karta muzyczna Sound Blaster Audigy 4 OEM +Telewizor

mam pytanie czy da sie podlaczyc telewizor przez gniazdo do sluchawek pod Karta muzyczna Sound Blaster Audigy 4 OEM lub bezposrednio pod glosniki G?o?niki Creative Inspire T7900 7.1 chodzi o podlaczenie na stale zeby sie niebawic ciagle w przelanczanie tych czinczy.

Moze ktos mi podeslac opis gniazd co do czego co oznaqczaja te symbole? :slight_smile:

Bałbym się podpiąć telewizor pod kartę muzyczną. Karta to nie jest rasowy wzmacniacz(możesz upalić). Masz zapewne gniazdo Audio w telewizorze lecz to także nie jest najlepszy i najbardziej efektywny sposób. Nie wykorzystasz możliwości tych głośników. A poza tym efekty i tak byłyby w/g mnie mizerne bo programy nie lecą w zadowalającej jakości dźwięku.Kup lepiej jakiś wzmacniacz obsługujący 7.1 i podepnij telewizor do tych głośników przez niego lecz nadal pozostaje dyskusyjna jakość sygnału. No chyba że będzie on pochodził z np. odtwarzacza DVD

marbed

brak mi słów na te twoje wypociny … :?

tak i niebedzie z tym żadnego problemu jak napisał ten wyżej …

wyjście na słuchawki to normalne wyjście dźwięku i niewidze powodu dla którego

:lol:

Ok author_vision niech podłącza. Nie napisałem że nie wolno ani że nie będzie grać… Napisałem że nie sądzę aby poprawnie grało 7.1