Karta muzyczna

Witam.

Chciałem zadać poniższe pytania w TYM temacie, ale nikt tam nie odpowiadał :wink:

Więc, do poniższej konfiguracji potrzebuję kartę dźwiękową (docelowo pod Logitech X-530), z zintegrowaną kartą dużo nie zdziałam :wink:

Szukam karty niedrogiej, a dobrej 8) Proszę o pomoc, jaką kartę najlepiej dokupić do mojej płyty głównej.

e60c07aa41a1d8d5.jpg

Pozdrawiam.

Co to znaczy nie drogiej ? cena konkretnie do ilu nikt nie wie ile to jest dla Ciebie nie drogo 100 zl ? 200 ? 1000?

Ja poleca Creative Sound Blaster Audigy SE: http://www.morele.net/produkt/27378/

Racja.

Moje wymagania: nie musi to być mega-karta, wystarczy mi coś, co będzie “w miarę grało”. Tylko tyle. Powiedzmy - cena do 100zł. :slight_smile:

Karta potrzebna do Logitech X-530 5.1 :slight_smile:

TA będzie dobra :wink:

Dzięki !

A co o moim temacie myślą inny użytkownicy ? :lol:

A warto kupować coś do 50-60zł ?

Jak mi nie odpiszecie to pójdę na policję !!

Tak

Tego co podał Szymon Stępniewski

Jest dobra ale na allegro kupisz ją za 60zł…

Chodzi o używaną oczywiście ? Bo w tej cenie nie ma nic nowego. Chyba, że nie mogę znaleźć a takową możliwość raczej wykluczam :mrgreen:

Nie o nową…

Polecam przejrzeć Allegro.

Udowodnij, że są tam nowe w granicach 60 złociszy ! :mrgreen:

Może teraz nie ma takiej aukcji…

Ale jeszcze jakieś 2 tyg. temu gościu robił wyprzedaż…

Te same karty dźwiękowe po 59,90 zł…

plus co najmniej 8 zł za wysyłke ale cena faktycznie niezła.

nie warto bo tyle to może kosztować integra na płycie dozbieraj do tego co podał Szymon Stępniewski.

  1. Konfiguracja komputera nie ma nic do karty muzycznej. Ważne żeby było wolne gniazdo PCI

  2. O co chodzi z tym HDD :?

  3. Na allegro są teraz po 73zł, ale możesz kupić Sound Blaster Live! za 53zł - to praktycznie to samo :smiley:

“Lepiej mieć niż nie mieć i potem żałować”

©_Chłopaki nie płaczą_

:wink:


Ale nomen-omen wystarczy mi 5.1 :slight_smile:

Nie wiem :mrgreen:


Dzięki !