Karta pamięci do cyfrówki

Kupiłam karte pamieci SD Kingston 2 gb, czy to dobra firma jak sądzicie? Poprzednio miałam Lexar’a to padła karta po miesiącu.

firma dobra, w zasadzie obok SanDisk to podstawa dla kart SD, a czy sama karta dobra… zależy jaką kupiłaś :wink:

no fajna strategia - kupić coś a dopiero po zakupie pytać czy dobry wybór :smiley:

Poza tym samo Kingston nic nie mówi jakiej prędkości jest karta, nawet nie podałaś jaki to model. Ja bym polecił Sandiska Ultra II - szybka i niezawodna. Porównaj sobie prędkości tej karty z odpowiednikiem u Kingstona i zobaczysz która sie bardziej opłaca.

Inna rzecz do jakiego aparatu ta karta, jak do zwykłego kompakta z małą matrycą to nie potrzebujesz szybkiej karty.

W sumie Kingstony są fajne…

W telefonie np. mi chodzi wszystko bez zarzutu na karcie Kingston 1GB MicroSD, a czytałem opinie ludzi którzy mówili, że im się np. tnie telefon z tą kartą.

Ja mam w moim aparacie Lexar’a 1GB SD i jakoś zarzutów nie mam :wink:

Ja mam SanDisk Ultra II, w aparacie z ekranem 3cale i matrycą 10 MPIX, wszystko chodzi jak należy, jest niezawodna! !!

Czemu nam to mówisz?

A tak z ciekawości Dino1992 spytam cię jaki masz aparat ;]

A mam takie pytanie czy można z kompa na cyfrówkę wgrywać zdjęcia? Bo probuje ale jak chce ogladnac na cyfrówce to pisze brak zdjęc :?

Spróbuj najpierw tym aparatem zrobić jakieś zdjęcie i potem obok tego zdjęcia wrzucić inne, bo być moze trzeba jakiś folder stworzyć ;]

dzięki

Sorry pewna pomyłka mam ekran LCD 2 cale (mój błąd)

MÓJ APARAT:

http://www.gral.pl/preview/Panasonic/Pa … oomx12_25/