Karta Pamięci do Sony Alpha350

Witam mam zamiar kupić ten aparat co sądzicie o tej karcie pamięci PRETEC KARTA PAMIĘCI COMPACTFLASH CHEETAH 4GB 233x

albo o CompactFlash 4GB Kingston Elite Pro x 133 według was która jest lepsza mi sięwydaje ze ta 1,albo macie mi mzoe jakąs polecić do tego aparatu

Pozdrawiam

PS Jeżeli napisałem w złym dziale prosze o przeniesienie.

Nie opłaca się, dozbieraj i kup SanDisk CF Extrime III lub IV są szybkie a co najważniejsze sprawdzone.

Jeżeli będziesz ambitny będziesz robił zdjęcia w rawach (~10MB zdjęcie) przy 3klatkach na sekundę bardzo szybko zapełnisz bufor aparatu i prędkość spadnie zdjęć seryjnych. Poza tym SanDisk daje bardzo długie gwarancje. Nie warto oszczędzać kilkanaście złoty na akcesoriach na lata. A tak apropo to Kingston ostatnio nie przykłada się to swoich produktów. Ta druga jest wolniejsza bo prędkość gwarantowana wynosi około 23Mb/s.

Stawiaj na jakość.

Czy jesteś pewien że chcesz kupić A350? Zastanów się nad Nikonem D80.

Nie kupuje tej ALfy ponieważjest torche za duża macie polecic jakies lustrzanki w podobnej cenie i troche mniejsze

Za duża? Dla mnie akurat to plus (wielkość puszki). Z mniejszych to masz kastrata nikona d60 lub d40 lub (nie znam ceny realnej) nikona d5000 (nie polecam dopłacać bo praktycznie to d60+odchylane ekran + nagrywanie filmów (za kasę dopłaconą masz kamerę nową)) ale bardziej polecam ci jednak w tych cenach d80.

Masz do wyboru jeszcze z liczących się puszek canona 450D, Canon EOS 1000D.

Jeżeli znajdziesz okazje i jesteś przy forsie inwestuj w D90 a kiedyś tam wymienisz na pół profesjonalną puszkę d300 (uszczelnienia, stop magnezu itd)

D3Tokio02.jpg