Karta pamięci sd nie działa

po włożeniu mojej 1GB karty pamięci do aparatu na jego wyświetlaczu pojawia się napis CARD ERROR. aparat z inna karta działa normalnie. karta nie da się sformatować w aparacie. windows tez nie potrafi jej sformatować ale tak było zawsze i czytałem że windows nie jest w stanie takich kart formatowac. słyszałem że można taką kartę sformatować jakimś programem. czy ktoś wie co mam zrobić żeby ta karta zaczęła działać?

jaka karta?

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Karta uszkodzona lub aparat takiej nie obsługuje.

aparat obsługuje tą kartę. to wina karty. zależy mi na tym żeby ktoś polecił mi program który potrafi formatować karty SD

Zawsze formatuj w danym urządzeniu.

Czytnik kart SD pod kompem i sformatuj jak da radę na FAT/FAT32.

Sprawdź błędy programem:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=918

karta to pamięć sd ultra II 1GB. i aparat nie chce jej swormatować

być moze karta jest uszkodzona spróboj ja wymienić na inna.

ale ja chce ta kartę. chce się dowiedzieć jak ja naprawić.

co to za aparat? jakie wcześniejsze karty działały w tym aparacie? o jakiej pojemności? być może aparat nie obsługuje kart o pojemności 1GB lub standard SD karty jest nowszy od tego który obsługuje Twój aparat…

to casio ex-600. ten aparat obsługuje taka kartę bo kiedyś działała i taka sama działa dalej w tym aparacie. wiem ze karta ma jakieś błędy. potrzebuje program który by ją sformatował albo naprawił

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 17:53

czy zna ktoś program który potrafi sformatować taką kartę systemem plików FAT16?