Karta Radeon 5670 - gry lagują

(Timson) #1

Witam mam problem, ponieważ zainstalowałem sterowniki do karty graficznej Radeon 5670 (po formacie) i teoretycznie powinny wszystkie mniej wymagające gry ładnie chodzić, a tu nie wiem dlaczego nawet najmniej wymagająca gra (online) klatkuje.Mam Catalyst Control panel ale nie wiem co tam ustawić żeby dobrze działało ... Proszę o szybką pomoc c:

(eddie71) #2

Sprawdź w menedżerze urządzeń czy wszystkie sterowniki OK.

(Xparanienormalnyx) #3

Może to więc wina połączenia, a nie sprzętu? Pomyślałeś o tym? Odpal jakaś w miarę wymagającą grę i to zweryfikuj :wink:

(Timson) #4

tylko że wcześniej wszystko dobrze działało, nie zmieniałem połączenia

(Xparanienormalnyx) #5

Ale może akurat dzisiaj masz jakieś zakłócenia na linii, awarie się zdarzają. Tak więc zrób to co poleciłem wyżej, jeśli bardziej wymagająca gra offline nie będzie klatkować to sprawa się wyjaśni.

(Marcinch7) #6

Klatkowanie nie ma nic do pingu.

(Xparanienormalnyx) #7

Ma, i to bardzo wiele. Jak masz niestabilne łącze to poruszając się po mapie w jakiejkolwiek grze online będziesz miał tragiczne przycinki i spadki FPS. Skoro tego nie wiesz to albo nie grasz online albo masz wyjątkowe szczęście i posiadasz bezawaryjne łącze :wink:

(Timson) #8

sami oceńcie ja gram w taką grę : www.transformice.com (tak wiem że głupia) pograjcie chwile, to już chyba na serio nie powinno zacinać nie ?

Jeśli okazałoby się ze to nie wina łącza to w takim razie cos z kartą (jak nie to nie wiem z czym), w Catalyst Control Panel nie wiem co ustawić jeśli w ogóle da sie tam coś poprawić .

(Marcinch7) #9

Spadków FPS nie ma przy dużym pingu.

Przycinki owszem ale one nie zależą od klatek na sekundę.

(Protofik+Dobreprogramy Pl) #10

Ktoś tutaj nie rozróżnia lagowania od klatkowania...

A mnie się wydaje że po prostu zainstalowałeś sam CCC bez sterownika ekranu.

Zrób to.