Karta Radeon 9600XT Sapphire 128MB

Chciałbym zakupic karte graf. Karta Radeon 9600XT Sapphire 128MB.Niebardzo sie w tym orientuje i chciałem was prosić o rade :). Dobra to bedzie karta do gier??? I moze poradzcie mi jeszcze jakas inna dobra karte. moge wyłożyć max. 300-400zł

posiadam ją własnie w kompie,

całkiem niezła trochę ją podkręciłem(podpis) i w 3dmark03 wyciągnełem 4500pkt,

Nowe gierki chodzą nieźle, ale karta ma tylko 4potoki :frowning:

w tej cenie z nowych kart nie ma szans na nic lepszego (moim zdaniem) ale jak bys sie pokusił o używany sprzęt to na allegro jesteś wstanie kupić jakiegos GF6600GT albo Radka 9600Pro, one mają 8potoków i widać niezły przyrost jakości w stosunku do tego radka. DEcyzja należy do Ciebie :wink:

Ps. Napewno odczujesz ogromną różnice po przesiadce z fx5200 na 9600Xt bo sam tak miałem :wink:

Tak jak mówi Pea5 szukaj jakiegoś ośmiopotokowca :slight_smile: Za ta cenę albo nie wiele więcej można dostać GF 6600 :slight_smile: A tak btw. 9600Pro też ma 4 potoki :stuck_out_tongue: Może myślałeś o 9500Pro :slight_smile:

a co byście powiedzieli jak by kupić gf 6200 ?

pomysliłem sie chodzilo mi o 9800Pro,

naturalnie 9600 ma 4potoki, przepraszam za pomylkę

podobna do tego 9600Xt :wink:

A np. gdybym kupił gf 6200 tak jak Pyra mowi i przerobil na 6600???

uważam że ten radek 9600Xt byłby lepszy, ale zlookaj jeszcze jakieś testy na necie,

a z tym przerabianiem … hmnn to nie regula i nie koniecznie musi wyjść

Tak buszuje po tym, necie i już się gubie…Ale bde szukal az znajde coś godnego uwagi :stuck_out_tongue:

ponoc leadteki daja sie przerobic na 6600 bardo czesto.

Hmm ja dość niedawno kupywałem takiego radka i pamiętam że przewaliłem dziesiątki stron z testami (też się zastanawiałem nad Gf 6200)

i choć już nie pamiętam adresów tych stron to radek wypadał lepiej od GF 6200 :mrgreen:

jednak w cenie do 400 to nierozsądnie byłoby nie kupić ATI Radeon 9800PRO z 8 potokami !!

P.S

Przy grze F.E.A.R ze średnimi detalami gra się lekko przycinała