Karta sat


(fiero) #1

Witam.

Może zna sie ktoś na kartach satelitarnych, chodzi mi o podpowiedzenie którą karte wybrać: Visionplus 1020A za 170 zł czy lepiej 1022A za 220 zł. Wyczytałem na ktorymś forum że 1022 ma nowszy chipset ktory sie nieprzegrzewa tak bardzo jak w 1020. Czy tylko tym sie różnią, którą polecacie ?

Pozdrawiam


(Felicom) #2

Od pół roku mam kartę skystar2 technisata. Nie mam z nią żadnych problemów. A tu możesz się dwiedzieć więcej na jej temat:

http://skystar2.cnet.pl/ i:

http://skystar2.cnet.pl/articles.php?DOC=d_hw5mcb


(fiero) #3

Też rozważałem zakup ss2 ale wersja z pilotem to ponad 300 zł więc pozostane przy Visionlus. Tylko która :?: :-k


(Zbych ) #4

Wydaje mi sie że ta karta będzie lepszym rozwiązaniem , bardzo popularna i duży wybór oprogramowania które ma możliwość odbioru "ciekawych" programów tvsat.


(fiero) #5

skystera niemam zamiaru kupowac ! prosze o podpowiedz którą z TYCH DWÓCH kart które podałem w pierwszym poście polecacie ? Czy jest sens wydawać 50 zł więcej na nowszego Visionplus'a ?


(Zbych ) #6

Różnią sie tylko tym i niczym więcej i jak sie już uparłeś przy tym to napewno warto dołożyć kasy, nie chcesz posłuchać rady to twoja sprawa ,dołożysz następne 50 dych i bedziesz miał porządny sprzęt i napewno nie będziesz żałował:http://skystar2.cnet.pl/shop.php


(fiero) #7

Nie oto chodzi że sie uparłem, tylko musze sprzęt wziąść na raty a sklep w którym mam zamiar kupować ma tylko te dwie karty. Niestety niemoge kupić skystara gdzieś indziej za gotówke bo niemam "wolnych" 300 zł. :frowning: