Karta sieciowa na usb do laptopa, co sądzicie o niej?

jak w temacie! Ma ją ktoś tego typu i używa ,spisuję się dobrze? http://allegro.pl/item445354084_karta_s … ep_wr.html

Kolega miał dokładnie tak samo wyglądającą, nawet nie wiem czy nie tę samą i poszła mu po 1,5 tygodnia, po prostu zniknęła z systemu, a po sprawdzeniu na innym PC już się nigdy nie pojawiła :frowning: Także osobiście doradzałbym inwestycję w coś lepszego np << klik >> lub coś innego.

Pozdrawiam :slight_smile:

dzięki misiu134 :slight_smile: ,też już z niej zrezygnowałem,/dowiedziałem się też od znajomego podobnie jak i ty …/ i wolę zakupić jutro coś z takich z antenką dodatkową np; http://www.ceneo.pl/358232 więc dzięki też za podpowiedż! Pozdrawiam!

Temacik można zamknąć :slight_smile:

Na USB nie opłaca się kupować, niewiele rzeczy. USB jest dość delikatne i taka karta sama to jeszcze choć jak dobrze nie będzie łączyć to później masz problem bo rozłącza a jak już w ogóle ma wyjście na zewnętrzną antene to rozwali to USB albo karte prędzej czy później.

wiem że różnie bywa z tymi kartami na usb i w ogóle ale…chcę jakoś podłączyć swojego lapka do tej samej sieci do którego mam podłączony net radiowy /komputer stacjonarny/ powód; moja żonka mi przeszkadza wieczorami ,co trochę muszę jej udostępniać kompa wiadomo,więc postanowiłem połączyć łącze żeby mieć też w tym laptopie… a w ogóle jak i to net będzie niezbyt współpracował na tej karcie usb to przyda mi się do np; ustawiania anten radiówek /sygnał/, bo ma wyjście na kabel antenowy /ta karta na usb wi-fi/,i mogę sobie laptopa zabierać np; na strych, podłączać bezpośrednio do anteny i ustawiać sygnał nie? :slight_smile: A pro -po,ma mój znajomy tą kartę usb i chwali jak na razie :wink:

Dobrą sprawą jest że USB posiada wszystkie komputery(nie mówię o prehistorii).

A znowu w życiu bym nie podłączył anteny z kablem(sztywny) i to nie kabel się ugnie tylko karte rozwali pozatym czego się spodziewać po nikczemnych rozmiarach…

Jak już to bym wziął coś masywniejszego na PCMIA lub opcjonalnie Express Card zależne co kto ma.

Albo jak masz już tam karte na miniPCI to pigtaila wyprowadził jak już nie masz gwarancji to można śmiało wiertełkiem zaślepke przetrącić.

ja mam stary model laptopa bo to jest model DELL PPX ,zakupiłem go za groszę w dobrym stanie ,nawet ładnie jak na tą pamięć…128MB, śmiga na nim windows xp :slight_smile: A kupiłem go w celu jedynie żeby na przykład; ustawiam antenę /radiówkę Lan/ ,i żeby nie spoglądać po każdym "tyrpnięciu anteny i /zlatując z 1-wszego piętra,po schodach/na dół, jaki już sygnał jest patrząc w monitor itp…rozumiesz chyba :slight_smile: a w tym laptopie mam kartę jakąś tzn;ma wyjście wysuwane, na wtyczkę RJ12 /chyba telefoniczna,mniejsza od RJ45/ i laptop /system/ ją widzi jak wchodzę w zaawansowane jej,to piszę; Karta PC Fast Ethernet D=Link DFE-650 i to jest chyba karta modemowa ,od tego co zakupiłem tego lapka twierdził że net na nim miał przez tą kartę,wierzyć mu? Nawet o wykorzystaniu tej karty już myślałem ,zobacz mój dzisiejszy temat :slight_smile: viewtopic.php?f=15&t=275199

RJ-11 to jest kabel telefoniczny, co do neta na nim to nie mam pojęcia ale raczej prawdopodobne, że mówił prawdę.

Podobno można zrobić(wiedząc przez które żyłki przechodzi sygnał) zarobić w jednym pełny RJ-45 a w drugim tylko te żyłki do sygnału.

On pewnie miał modemowe połączenie albo inne cuda więc nie miał problemu z tym.