Karta sieciowa nie może połączyć się z siecią

Witam używam karty sieciowej TP-Link 'a 551g lub 550g. Jest umiejscowiona w slocie PCI. Problem polega na tym że od dzisiaj rana nie mogę się połączyć z siecią. Telefon, laptop i inne sprzęty się łączą normalnie internet w komputerze również działa jak podłączam internet przez telefon. Dostępu do routera nie mam. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki.

Wpisz w jakimś oknie eksploratora w pasku adresu “Połączenia sieciowe” i zobacz, czy ta sieciówka jest widoczna i jaki jest jej stan połączenia.

Zobacz w menedżerze urządzeń (logo win+r > devmgmt.msc), czy nie ma jakiś konfliktów z nią.

Pisze pobieranie adresu sieciowego i nic więcej. A w menedżerze urządzeń wszystko jest ok. Dodam że posiadam płytę gigabyte ga-k8ns rev 2. A na linuxie LiveCD też nie działa.

Na pierwszym miejscu sprawdziłbym na innym kablu sieciowym, którym masz połączony router z innymi urządzeniami.

Po drugie przeinstaluj sterowniki od karty sieciowej, najnowsze masz tu

Nie mam możliwości podłączenia kablem. A cały czas karta sieciowa działała. Próbowałem resetować bios w nadziei że coś w biosie jest ustawione, ale nic to nie dało. Po za tym używam połączenia wifi.

Skontaktuję się z administratorem sieci może coś jest źle ustawione.

A to chodzi o WiFi? Może po prostu źle wpisujesz hasło zabezpieczające, u mnie identycznie się dzieje po złym wpisaniu.

Na pewno wpisuje dobre hasło prędzej bym się pomylił wpisując hasło do wifi w telefonie. Po za tym cały czas skacze pomiędzy kanałem 6 a kanałem 10.