Karta Sieciowa Philips HASŁO!

Witam…

Mam Problem… zakupiłem router i kartę sieciową na tej aukcji:

http://allegro.pl/item627233500_ooo_…fi_router.html

No i po podłączeniu routera do komputera internet jest w tym komputerze…

Podłączyłem kartę sieciową (USB) do drugiego komputera i wykryło mi ten właśnie router i kilka innych sieci (do jednej z nich się mogę podłączyć) Ale gdy chcę się podłączyć do routera nic się nie dzieje… Nie wiem w czym problem… Na płytce przy zakupie otrzymałem program - Philips Wireless Network Manager… Ale on mi się nie podoba… Bo problem raczej jest w tym, że na ten router jest jakieś hasło… ( Ale ja nic nie ustawiałem ) A w tym programie są jakieś dziwne ustawienia na to hasło =/ Czy znacie jakieś lepsze programy do wykrywanie sieci WiFi? Wiecie gdzie mogę znaleźć to hasło? Udało mi się raz je wyłączyć ale po wyłączeniu tego hasła już nie wykrywa routera

To G lub B to tryb.

Hasło się ustawia na routerze gdzieś w okolicach zakładadki Wireless i później Security albo coś w ten deseń i tam masz rodzaj zabezpieczenia i hasło. Może póki co wyłączyć i wtedy powinno beż żadnego ale się połączyć.

Start>uruchom>cmd>ipconfig do przeglądarki przepisujesz cyferki obok bramy domyślnej, dane do logowania to albo Ty ustawiałeś albo do instrukcji routera i szukaj domyślnych haseł, przeważnie jest admin/admin lub admin/puste_pole admin/1234.