Karta sieciowa w win 7 nie działa

(Roborobak) #1

Witam. Posiadam kartę sieciową która się instaluje automatycznie na xp i vista (nie mam zadnej plytki ze sterami) lecz na win 7 nie działa. Da się jakoś dograć sterowniki?

(Go2none) #2

Znajdź nazwę karty sieciowej a potem --> Google. Na pewno da radę.

(erkede1) #3

w Win 7 są sterowniki do karty sieciowej z X.2008r do nowszych płyt głównych, ja mam ten sam problem

znalazłem stery do mojej płyty ale "siudemka"je ignoruje,jak dalej tak będzie to nie będę mógł używać najnowszego

systemu .

(Go2none) #4

No dobrze, ale czy to był sterownik pod Vistę. Bo z tymi Win7 bardzo dobrze sobie radzi. Połowę sterowników mam pod Vistę i działa bezproblemowo. Poza tym, codziennie pojawiają się nowe, także 64-bitowe wersje.

(Plgracz) #5

Jeżeli Twoja płyta główna jest taka jak w podpisie to kartą sieciową jest Realtek® RTL8211BL - poszukaj na stronach MSI lub nVidii (chipset płyty głównej) sterowników pod Vistę http://global.msi.com.tw/index.php?func ... od_no=1140 pobierz NVIDIA nForce 650 SLI System Drivers

Pozdrawiam

(Grzegorz Osator) #6

Trzeba wymusić instalowanie sterownika ręcznie, poprzez instalację update driver - wybrać, że browse my computer, a następnie, że ma się dysk i potwierdzić, że chce się zainstalować niezalecany sterownik.