Karta SIM nieaktywna

Cześć kolega miał telefon z MIX Plusie i teraz mu się wyświetla SIM nieaktywna i nic nie może zrobić dzwonić nic. Co może być tego przyczyną i jak to zlikwidować??

może zablokowali ,bo nie opłaca tzn; nie wywiązuje sie z doładowaniami itp :roll: a najlepiej niech zadzwoni z innego tele na numer biura obsługi i przedstawi sytuacje :?

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 12:30

ewentualnie uszkodzenie karty sim :wink:

zasilił wszystkie doładowania (bodajże 30 doładowań) tylko po wywiązaniu się z umowy nie zasilał (podczas zakupu Pani powiedział mu, że jak wywiąże się z umowy nie musi zasilać).

Tak to jest w każdym salonie - tak zamotają człowieka aby tylko sprzedać , bo mają z tego prowizje i zrealizowane cele sprzadażowe. Poprostu niektóre osoby pracujące w salonach są niedoinformowane (ale to tak na marginesie).

Wracając do tematu postu:

Owszem, po wywiązaniu się z warunków umowy promocyjnej należy chyba zgłosić Plusowi co dalej z tym numerem telefonu (czy chce się pozostać nadala i korzystać z mix-a, czy może przejśc z tym samym numerem do simPlusa) - tak mi się wydaję (u innych operatorów podobne rozwiazania są stosowane).

Zadzwońcie do biura obsługi abonenta Plusa i tam zasięgnijcie szczegółowych informacji. Ewentualnie pozostaje jeszcze przestudjowanie regulaminu świadczenia usług dla MixPlus.

Pozdrawiam,

kraszer85

Przestudiowałem a telefonik sprzedawała mu moja koleżanka także kitu napewno nie wcisnęła a tak wogóle to chyba jutro pewnie on pójdzie do salonu

arlid , czy opisywany problem ma jakiś związek z tym wątkiem?

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=15451

:lol:

miesiąc przed planowym wywiązaniem się z umowy , chęć kożystania dalej z tego samego numeru/karty należy zgłosić u operatora , można podpisć nową umowe na mixa lub z tym samym numerem przejść na simplusa, w przypadku nie zgłoszenia checi kożystania z tej karty sim , operator po miesiącu od daty ustania umowy wyłancza numer/karte sim, ponowna aktywacja karty jest raczej nieopłacalna.

Zbych1 a wiesz może ile ona wynosi?