Karta SIM w erze zablokowana. Brak kodów PIN i PUK

Witam!! Mam wielki problem…dostałem karte w erze, nieznam kodów ani PIN ani PUK, PIN juz niejest mi potrzebny bo zablokowałem karte i musze wprowadzić PUK ktorego też niemam…co mam zrobić w tej sytuacji?? musze ją odblokować jak najszybciej :frowning:

pojedź do salonu gdzie ją kupiłeś, powinni coś zrobić :slight_smile:

lub skontaktuj się z operatorem i poproś o kod PUK.

Potrzebowałem kiedyś PUK żeby odblokować komórkę. Po identyfikacji dostałem go bez problemu - oczywiście mówię o kliencie abonamentowym lub o kliencie z zarejestrowaną usługą prepaid (sytuacja dotyczy plusa)

no w tym problem że ja ją dostałem od wujka a on nie miał zadnych danych bo kiedyś w pracy mu dali słuzbowo a teraz mógł mi ją dać bo ma inną…i w firmie nie wziął zadnych kodów i teraz już nie ma mozliwości wzięcia ich :frowning:

Skoro kupiłeś kartę SIM, to masz też i PIN :o

pisze przecież że “dostałem” a nie “kupiłem”, i fakt…mogłem napisać że dostałem karte w sieci Era :wink: żebyście się nie pomylili :wink:

Zobacz na godziny wysłania postów.

widze…ale jednak nie w tym problem…myślicie że dostane od nich PUK jak sie z nimi skontaktuje?? (z konsultantami)

Po prostu się skontaktuj

Właściwie to powinien zrobić wujek.

Jako osoba trzecia możesz nie dostać tych informacji.

ROZWIĄZANIE: 1. Dzwoń pod ten numer 0602960200 2. Podaj numer karty 3. Uważnie słuchaj i wstukuj kod hehe :wink: