Karta sim

Mam karte sim z heyah. Na opakowaniu pisze, że jest ważna do 31.12.2009. Czy znaczy to ze obojetnie czy bede ja doładowywał czy nie to po tym terminie bede ja musiał wyrzucic i stracić numer?

Czy takie terminy ważnosci sa wprowadzane prze wszystkich operatorów, czy tylko przez Heyah?

To zalezy od Twojej karty sim, najczęściej Heyah ma tak, że startery za 5zł mają ważność tylko rok i po tej dacie musisz zmienić numer:( pozdrawiam

Terminy ważności umieszczane są na kartach sim wszystkich operatorów, które działają w usłudze prepaid (czyli na kartę). Jeżeli masz datę ważności do 31.12.2009 to oznacza to, że jeśli jej nie doładujesz to z tym dniem karta straci ważność a operator po prostu wyłączy przypisany do niej numer. Jeśli konto będziesz doładowywał, to nie ma problemu, termin ważności Cię nie dotyczy.

Trochę namieszałem ale mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi :slight_smile:

jak dla mnie to data mówi o tym, że do dnia 31.12.2009. masz czas na “uruchomienie” karty, po tym terminie karta nadaję się do kosza…

Dokładnie, Driver122. To samo starałem się wytłumaczyć, ale Tobie zgrabniej to wyszło :slight_smile: