Karta sim

(Ewageo) #1

Mam karte sim z heyah. Na opakowaniu pisze, że jest ważna do 31.12.2009. Czy znaczy to ze obojetnie czy bede ja doładowywał czy nie to po tym terminie bede ja musiał wyrzucic i stracić numer?

Czy takie terminy ważnosci sa wprowadzane prze wszystkich operatorów, czy tylko przez Heyah?

(Tomasek21) #2

To zalezy od Twojej karty sim, najczęściej Heyah ma tak, że startery za 5zł mają ważność tylko rok i po tej dacie musisz zmienić numer:( pozdrawiam

(K Organista) #3

Terminy ważności umieszczane są na kartach sim wszystkich operatorów, które działają w usłudze prepaid (czyli na kartę). Jeżeli masz datę ważności do 31.12.2009 to oznacza to, że jeśli jej nie doładujesz to z tym dniem karta straci ważność a operator po prostu wyłączy przypisany do niej numer. Jeśli konto będziesz doładowywał, to nie ma problemu, termin ważności Cię nie dotyczy.

Trochę namieszałem ale mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi :slight_smile:

(Driver122) #4

jak dla mnie to data mówi o tym, że do dnia 31.12.2009. masz czas na "uruchomienie" karty, po tym terminie karta nadaję się do kosza......

(K Organista) #5

Dokładnie, Driver122. To samo starałem się wytłumaczyć, ale Tobie zgrabniej to wyszło :slight_smile: