Karta telewizyjna a syczenie

Mam karte tv WinFast 2000 tylko tylko że po sformatowaniu dysku słychać tylko syczenie.Przed formacją nie było żadnego syczenia.Dopiero jak się około 30 sek. odczeka syczenie przestaje.Pomóżcie mi bo zaraz coś mnie trafi :evil:

Ale syczy w głośnikach ??

Trzeba zestroić kanały :slight_smile:

Syczy w głośnikach.

Ale ta karta nawet nie ma takiej opcji

No to jak oglądałeś wcześniej?? Zeby móc coś obejrzeć trzeba było zeskanować kanały (jak w TV) . No chyba że oglądasz z Composite IN

Zeskanowałem wszystkie programy jednak nie da się dostroić żadnego kanału :roll:

Musi się dać. Wejdz w opcje gdzie się ustawia i tam musi być choć ustawianie dokładne. :smiley:

Czytałem w testach Komputera Świata i tam pisało że ta karta tv nie ma obsługi ustawiania ręcznie programów tylko automatycznie.

A nie ma automatycznego dokładnego dostrajania???

Automatyczne jest ale częścprogramów dobrze się dostroi a reszta źle. :evil:

Może wystarczy przestawić z A3 na Nicam. No chyba że nie masz. :smiley:

widocznie nie ja też ma kartę avermedia i jest tylko automat. W takim wypadku pozostaje skorzystanie z alternatywnych aplikacji w stylu BorgTV ewentualnie MoreTV. Wszystko pięknie się powinno ręcznie dostroić ręcznie. Niestetyjest jedno ograniczenie: aplikacje te nie są obsługiwane za pomocą pilota. Chyba że z kolei skorzystasz z “komputerowego pilota”: girder 3.0

http://www.elektronik.friko.pl/windex.p … PC%20pilot