Karta telewizyjna


(Wojtekkie2) #1

Witam. Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale potrzebuje porady. Więc znalazłem karte telewizyjną na allegro http://www.allegro.pl/item272184104_tun ... _fak_.html

I pytanie czy warto ją kupic?? Chodzi mi o to czy jest dobra jakośc obrazu dźwięku bo cena jest dość niska i nie wiem czy to kupywać. Chodzi też o to żeby odbierała kanały takie jak Polsat Tv4, TVN, TVN TURBO,TVN 24,Canal +. I czy odkodowywuje zakodowane stacje?


(hevet) #2

Cena niska jakość obrazu pewnie też,ja bym brał coś sprawdzonego np. Leadtek 2000XP Expert Winfast,fakt dużo droższa ale warta swojej ceny.

Jak masz kablówkę to zapewne tak.

Nie,do tego potrzebujesz dekodera,jak kablówka nadaje np. Canal+ to i rozprowadza dekodery,albo musisz wykupić abonament Cyfry+.


(Jeka) #3

NA PEWNO nie "odkoduje" wymienionych stacji. Owszem komp "może" wszystko, ale musisz mieć soft... To raczej trudne zadanie. Kup normalny tuner na promocji i daj sobie spokój, minęły dobre czasy...


(fiero) #4

Potrzebujesz karty SAT a nie TV. A czy dasz radę odkodować te kanały ?

Jest to nielegalne i jak najbardziej niepopierane,ale niestety możliwe.


(hevet) #5

No można je odebrać i w ten sposób niekoniecznie w kablówce ale żeby wszystko było legalne to musi kupić tuner sat w wejściem na moduły dostępu i wykupić właśnie abonament platformy cyfrowej z modułem dostępu i kartą kodową.


(squeet) #6

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy