Karta telewizyjna!

Hey.Mam problem gdyż włożyłem teraz karte TV i podłączyłem wszystkie kable tak jak mają być (bo miałem juz ją wcześniej włożoną i TV chodził bezproblemowo) i pojawiły mi sie komunikaty w kompie o nowym sprzęcie… pierwszy komunikat sie dobrze zainstalował a drugi nie… w tym drugim urządzeniu pokazuje lokalizacje na karte telewizyjną… włożyłem CD od płyty i nie wykryło zadnych sterowników do tego urządzenia… dobra… spróbowałem zainstalować program Mpeg TV Station /PCI - Philips ale sie nie da… przed instalacją wyskakuje taki komunikat: “Setup failed to initialize. Please reinstall driver first.”. Dobra… tego sie nie da to spróbowałem inny zainstalować… zainstalowalem InterVideo WinDVR… ten chodzi ale jak chce przeskanować programy to nie idzie :confused: i dlaczego to tak jest???

Wcześniej miałem tą karte włożoną i zainstalowaną i TV chodził The Best a teraz?

Czemu to tak jest i jak zrobić by to chodziło?? Prosze o pomoc

może byś napisał jaka to karta

AVACS Smart TV

pomóżcie

spróbój w menadzeże użądzeń jeszcze raz zainstalować sterowniki

co myslisz ze nie próbowałem… próbowałem i to samo ;(

nie napisałeś to skąd miałem wiedzieć nie jestem jasnowidzem :twisted: próbowałeś ręcznie wgrać stery z płyty instalacyjnej?? albo odinstaluj stery z menadzera urządzeń i wywal kartę z kompa i spowrotem włóż i zobacz

tez tak zrobiłem… to samo