Karta TV do 160 zł

(Kamelia500) #1

Potrzebuje karte telewizyjna do 160 zł prosze o pomoc ....

(Tommekx) #2

Bardzo dziwną rzecz ostatnio zauważyłem na tym forum, prawie każdy chce coś sprzedawać. :?

Forum to nie słup z ogłoszeniami!

A jeśli chodzi o karte to dołoż około 10 zl i kup Leadtek Winfast 2000 Expert.

(Tommekx) #3

Że niby co?

(Kamelia500) #4

tylko ze ta karta ma zlacze PCI a ja mam tylko 1 zlacze :frowning:

(Tommekx) #5

Więc w czym problem? Prawie zajmie wolny slot PCI :mrgreen:

A tak na serio jaka to płyta?

PS ppiotrek słyszałeś kiedy o znakach interpunkcyjnych? bo niestety, ale mam problemy z rozszyfrowaniem o co ci chodzi.

(boczi) #6

ppiotrek forum to nie słup ogłoszeniowy. Posty -> Kosz

(Kamelia500) #7

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16810

(Tommekx) #8

Ja widze 3 złącza PCI, a nie jedno. Pewnie ci się pomyliło z PCI EXPRESS(w tym przypadku z portem grafiki)

(Kamelia500) #9

nom .... czyli ta karta bedzie smigac ??

(Tommekx) #10

Oczywiście, że tak

A tu masz przykładową oferte

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=486&katid=23&grupa=140

(Kamelia500) #11

mam jeszcze jedno pytanko. Mam w dekoderze wejście cyfrowe .... moge podlaczyc sie w nie zamiast anteny ???

(Tommekx) #12

Domyślam się, że chodzi ci o cyfrowy tuner telewizyjny. A tak w sumie to nie wiem co chcesz zrobić i po co się chcesz podłaczac do tunera?

(Kamelia500) #13

chce poprostu nagrac program telewizyjny .... pytalem poprostu czy nie bede mial lepszej jakosci obrazu jak podlacze sie przez to wejscie cyfrowe

(Tommekx) #14

Ale to tuner analogowy nie cyfrowy, wiec chyba w niczym ci to nie pomoze.

(Kamelia500) #15

czyli przez ta karte moge nagrac program poprzez podlaczenie anteny do karty ??? rozumiem ze jezeli chce nagrac przez wejscie cyfrowe to musze miec karty tv cyfrowa ...

(Tommekx) #16

Szczerze to sam nie wiem, gdyz nigdy nie podłączałem karty do tunera, ale myśle, że wszystko powinno ruszyć na tym winfascie.

Tak, można nagrać.

(Clubbasse207) #17

telewizja w kablówce czy też w antenie naziemnej jest analogowa ..( w niektorych rejonach jest nadawany sygnal cyfrowy ale jest to jeszcze w fazie testów np: wrocław , warszawa )

jeśli u ciebie jest zasięg telewizji cyfrowej (tvp 1 tvp 2 i regionalna) i masz antene naziemną do odbierania takiego sygnału to możesz kupić tuner tv chybrydowy czyli cyfrowo analogowy

sygnałz anteny satelitarnej jest cyfrowy i aby go podłączyć do kompa należy posiadać tuner satelitarny ...

jeśli puścisz sygnał analogowy przez złacze cyfrowe to i tak ci nic nieda analog to analog

tak samo jak byś chcial nagrać film z dvd na kasete vhs ... co z tego ze dvd jest cyfrowe jak po zmianie na analog jakość bedzie taka jak by od razu sygnał był analogowy

(Bażant) #18

Tak, tylko koszt takiego tunera to okolo 300-400zl, z czego o ile sie dobrze orientuje nie sprzedają go jeszcze w polsce i jest pare tylko stacji nadających

cyfrowy sygnal (z czego jedna 15km odemnie nadająca tvp1,2,3- za free :smiley: ) Tutaj masz test tunerow tv o raz tunerow hybrydowych :wink: (polsat i tvn zakończyl emisje*)

(Tommekx) #19

Nie ma to jak oszukiwać :x

A tak poza tym nie wiem czy jest sens kupować i płacić za to, czego nie będzie się wcale używać.

(Bażant) #20

O co Ci chodzi? :evil: Testowo dziala, zreszta niedlugo bedę mógł to zobaczyć na wlasne oczy, bo kolega pracuje w proline i zamowil sobie ten tuner.

Obecnie kondycja polskiej naziemnej telewizji cyfrowej nie jest najlepsza. W tej chwili funkcjonuje tylko kilka nadajników, m.in. we Wrocławiu ([b]Żórawina[/b])

http://pclab.pl/art20310-2.html :evil: :evil: