Karta TV do 160 zł

Potrzebuje karte telewizyjna do 160 zł prosze o pomoc …

Bardzo dziwną rzecz ostatnio zauważyłem na tym forum, prawie każdy chce coś sprzedawać. :?

Forum to nie słup z ogłoszeniami!

A jeśli chodzi o karte to dołoż około 10 zl i kup Leadtek Winfast 2000 Expert.

Że niby co?

tylko ze ta karta ma zlacze PCI a ja mam tylko 1 zlacze :frowning:

Więc w czym problem? Prawie zajmie wolny slot PCI :mrgreen:

A tak na serio jaka to płyta?

PS ppiotrek słyszałeś kiedy o znakach interpunkcyjnych? bo niestety, ale mam problemy z rozszyfrowaniem o co ci chodzi.

ppiotrek forum to nie słup ogłoszeniowy. Posty -> Kosz

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16810

Ja widze 3 złącza PCI, a nie jedno. Pewnie ci się pomyliło z PCI EXPRESS(w tym przypadku z portem grafiki)

nom … czyli ta karta bedzie smigac ??

Oczywiście, że tak

A tu masz przykładową oferte

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=486&katid=23&grupa=140

mam jeszcze jedno pytanko. Mam w dekoderze wejście cyfrowe … moge podlaczyc sie w nie zamiast anteny ???

Domyślam się, że chodzi ci o cyfrowy tuner telewizyjny. A tak w sumie to nie wiem co chcesz zrobić i po co się chcesz podłaczac do tunera?

chce poprostu nagrac program telewizyjny … pytalem poprostu czy nie bede mial lepszej jakosci obrazu jak podlacze sie przez to wejscie cyfrowe

Ale to tuner analogowy nie cyfrowy, wiec chyba w niczym ci to nie pomoze.

czyli przez ta karte moge nagrac program poprzez podlaczenie anteny do karty ??? rozumiem ze jezeli chce nagrac przez wejscie cyfrowe to musze miec karty tv cyfrowa …

Szczerze to sam nie wiem, gdyz nigdy nie podłączałem karty do tunera, ale myśle, że wszystko powinno ruszyć na tym winfascie.

Tak, można nagrać.

telewizja w kablówce czy też w antenie naziemnej jest analogowa …( w niektorych rejonach jest nadawany sygnal cyfrowy ale jest to jeszcze w fazie testów np: wrocław , warszawa )

jeśli u ciebie jest zasięg telewizji cyfrowej (tvp 1 tvp 2 i regionalna) i masz antene naziemną do odbierania takiego sygnału to możesz kupić tuner tv chybrydowy czyli cyfrowo analogowy

sygnałz anteny satelitarnej jest cyfrowy i aby go podłączyć do kompa należy posiadać tuner satelitarny …

jeśli puścisz sygnał analogowy przez złacze cyfrowe to i tak ci nic nieda analog to analog

tak samo jak byś chcial nagrać film z dvd na kasete vhs … co z tego ze dvd jest cyfrowe jak po zmianie na analog jakość bedzie taka jak by od razu sygnał był analogowy

Tak, tylko koszt takiego tunera to okolo 300-400zl, z czego o ile sie dobrze orientuje nie sprzedają go jeszcze w polsce i jest pare tylko stacji nadających

cyfrowy sygnal (z czego jedna 15km odemnie nadająca tvp1,2,3- za free :smiley: ) Tutaj masz test tunerow tv o raz tunerow hybrydowych :wink: (polsat i tvn zakończyl emisje*)

Nie ma to jak oszukiwać :x

A tak poza tym nie wiem czy jest sens kupować i płacić za to, czego nie będzie się wcale używać.

O co Ci chodzi? :evil: Testowo dziala, zreszta niedlugo bedę mógł to zobaczyć na wlasne oczy, bo kolega pracuje w proline i zamowil sobie ten tuner.

Obecnie kondycja polskiej naziemnej telewizji cyfrowej nie jest najlepsza. W tej chwili funkcjonuje tylko kilka nadajników, m.in. we Wrocławiu ([b]Żórawina[/b])

http://pclab.pl/art20310-2.html :evil: :evil: