Karta tv ile prądu?

mam takie pytanie ile taka karta tv (winfast 2000 xp expert) może ciągnąc prądu czy może pociągnąć więcej od np. palita 8600 gt sonic + ???

5-10 W

to dużo bo ja sie nie znam czy nic sie nie stanie jeśli podłącze to do kompa który ma zasiłke tracera 400 watową

??

najlepiej wymień ten no-name

nie no name tylko tracer silence 400w :slight_smile: a na wymiane nie mam narazie kasy a pozatym do tego konfigu to narazie styka ale miałem taki problem że jak podłączałem tą karte tv to komp się włączał ale nie było obrazu wogule monitor nie reagował i ostatnio postanowiłem ją znowu podłączyć i okazało się że jak podłanczam pod inne wejście pci to wszystko gra czy ktos wie dlaczego tak jest bo to chyba raczej nie wina zasiłki

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

Kup sobie Delte 400W z allegro.pl za 50 zł

No czyli no-nome :slight_smile:

Zobacz jakie są dobre zasilacze…

albo amacrox warrior ax400pnf za 125zł (z przesyłką 136zł :slight_smile: )

To raczej jakiś problem z płytą a nie z zasilaczem.

Ja mam 300W i kartę tv taką samą i nie zauważyłem żadnych problemów przez 2 lata

wiecie może jaki

nie mówi mi, że podłączyłeś tę kartę pod ten zasilacz? :x

szajs szajsem, szajs pogania - zasilacze tracer to to samo co no name

zmień ten zasilacz, bo nawet 1w dodatkowo może być śmiertelny

tracer dał o sobie znak, spalony port PCI…

no wiem troche hardkor ale nic na to nie poradze odłączyłem czytnik kart i cd-rom i jeden wiatrak od obódowy i narazie tak jade wiem czym grozi zły zasilacz więc napewno go wymienię

niebyłbym tego taki pewien bo kiedy podłączam pod ten żekomo zły port pci to monitor nie reaguje więc raczej nie jest spalony

Miałem kiedyś kompa z Codegenem (vel. Rubikon) 300W. No-name dał o sobie znak pozbawiając mnie jednego portu PCI. Z zasilaczami no-name nie ma co ryzykować…

no ale gdyby spalił się port to karta tv by nie działała a nie niebyłoby obrazu tak jakby karta graf byłaby zrąbana więc raczej port się nie spalił

Karta graficzna jest ok, ale port PCI jest zajarany właśnie to są objawy tego.

nieeeeeeeeeeee nie chodzi mi o pci-e tylko o zwykłe pci i gdy podłączam karte tv pod jedno z gniazd pci to to się monitor nie włącza i przyciskiem “Power” na obódowie nie można wyłączyć kompa a jak podłącze pod drugie to jest ok nie sądzę więc ze port się spalił no więc co sie mogło stać

P.S. jak podłącze pod ten port co nie trybi to karta takjakby działa bo kontrolka na karcie się świeci :slight_smile:

Podłącz pod to złącze inną karte np. sieciówke

Jak pod jednym PCI działa normalnie a pod drugim nie działa to logiczne jest to że te drugie PCI jest uszkodzone, jak wsadzisz kartę do uszkodzonego PCI to normalne że komp nie chce startować, wsadź w ten sam port co nie działa ta karta TV, inną np. Kartę dźwiękową, kartę sieciową jeśli będzie to samo to oznacza na bank uszkodzone PCI.

Ale ja to wiem.

dobra sprubuje wsadzić cos innego tam

Złączono Posta : 03.12.2007 (Pon) 14:56

no i podłaczylem karte sieciową i działa to dlaczego karta tv nie działa na tym porcie ??

moze zasiłka spaliła kartę??

albo juz karta była popsuta…