Karta TV/Tuner TV - VECTRA


(Krystian75) #1

Moja sytuacja wygląda następująco.

Mam telewizję oraz internet z VECTRY. Kabel wlatuje do domu, następnie rozdziela się na TV i internet. Ten co leci do TV najpierw jest podłączony do dekodera [http://www.vectra.pl/gfx/hd/dekoder_sd_mini.jpg ]. Z dekodera do TV. Kawałek dalej jest kolejne rozdzielenie i ten kabel leci do następnego pokoju do TV. Ale teraz nastała sytuacja, że nie ma już TV w pokoju i chciałbym oglądać TV na komputerze. I tutaj pytanie. Co mam kupić, żeby odbierało mi wszystkie programy co w pokoju z TV i dekoderem? Końcówka kabla wygląda następująco http://s3.ifotos.pl/img/Zdjcie001_hsrashq.jpg Chciałbym też mieć możliwość nagrywania tego co bym oglądał. Zarówno audio jak i video. Ma też odbierać wszystkie programy co z dekodera (około 160).

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.


(Irydium) #2

Ale to jest dekoder SD na kartę CONAX i można go podłączyć tylko do jednego tv przez kabel euro/scart., tzn. ten dekoder obsługuje tylko jedno urządzenie przeznaczone do odbioru. Nawet jeśli się by go dało jakoś podłączyć to oba urządzenia odbierające sygnał wyświetlały by to samo.


(Krystian75) #3

A jakbym dostał drugi dekoder to dałoby radę, żeby kabel z pokoju podłączyć do dekodera a dekoder do tunera czy tam karty?