Karta tv + video - jaki kabel?

(Karson20) #1

Witam!! Posiadam karte Leadtek WinFast 2000 XP Expert od wczoraj i chce podłączyć do niej video, aby przegrywać materiały z VHS-u. Moje pytnko brzmi: jakiego mam użyc kabla? Video nie ma złącza euro, tylko audio-video (jack?) Czy musze mieć kabel S-video? Proszę o pomoc, jaki to musi byc konkretnie kabel? Czy posiadając ten kabel jakość obrazu będzie odpowiednia?

Z góry dziękuje i pozdrawiam

(Clubbasse207) #2

co jak co ale jakość złącza wejściowego w kartach winfasta jest dyskusyjna :stuck_out_tongue:

najlepiej zrobisz jak podłączysz wideo do kompa do karty kablem antenowym :stuck_out_tongue: (tak jak kablówke czy antene)

i wyszukasz program na którym nadaje wideo :slight_smile:

uwierz mi że tak będzie lepiej (jakość) przekonałem się o tym osobiście :slight_smile: i nie potrzebnie wydałem dość sporo kasy na kable :?

no ale jeśli jesteś uparty i chcesz to zgrać poprzez wejście na karcie

to kup kabel compozyt --> s-video

jak powiesz w sklepie chinche --> s-video też załapią ocb :slight_smile:

no i oczywiście dźwięk czyli chincze -->mały jack :slight_smile:

(Karson20) #3

Dzięki za powyższą rade, ale cóż... Próbowałem już na setki sposobów i nic. kablem antenowym tez nic nie zdziałałem przy róznych konfiguracjach w ustawieniach karty. Dobry obraz uzyskałem zwykłym czinczem, ale... Jak sie okazało problem tkwi w magnetowidzie, które jest monofoniczne i niestety przy dośc dobrej jakości obrazu, dźwięk wydobywa się tylko z jednego głośnika. No właśnie czy jest możliwośc podłączenia magnetowidu monofonicznego?? (może spróbować przez telewizor??)

Proszę o rade.

Pozdrawiam